SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Handtmann Slovakia, s.r.o.

  • IČO35964626
  • DIČ2022101356
  • IČ DPHSK2022101356
  • LEI5299009VDNZHK5W92H46
  • NACE2453 · Odlievanie ľahkých kovov

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví Odlievanie ľahkých kovov, 1 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 32.8 mil. € Zisk 788k €
Zamestnanci 200–249 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
32.8mil. €
↗ +12.4% YoY
EBITDA · 2024
3.32mil. €
Čistý zisk · 2024
788k €
Aktíva spolu
19.21mil. €
Zamestnanci
200–249
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
EU projekty
1
Σ 780k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 12M 24M 36M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 32.8 mil. € 3.32 mil. € 788k € 19.21 mil. € RUZ závierka
2023 29.17 mil. € 2.94 mil. € 489k € 21.25 mil. € RUZ závierka
2022 30.76 mil. € 2.85 mil. € -185k € 19.73 mil. € RUZ závierka
2021 27.11 mil. € 4.2 mil. € 922k € 20.42 mil. € RUZ závierka
2020 22.02 mil. € 4.52 mil. € 1.08 mil. € 21.05 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby32.80 M €29.17 M €30.76 M €27.11 M €22.02 M €27.09 M €
EBITDA3.32 M €2.94 M €2.85 M €4.20 M €4.52 M €5.11 M €
EBITDA marža10.1 %10.1 %9.3 %15.5 %20.5 %18.9 %
Čistý zisk788 tis. €489 tis. €-185 tis. €922 tis. €1.08 M €1.71 M €
Aktíva spolu19.21 M €21.25 M €19.73 M €20.42 M €21.05 M €25.09 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MS
Konateľ
Marián Sládek
Od 2023-09-01
HP
Konateľ
Heiko Pfeiffer
Od 2022-05-01
MS
Konateľ
Marián Sládek
Od 2023-09-01
Do 2023-09-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Denis Horkulič Konateľ 2022-05-01 2023-07-21
Denis Horkulič Konateľ 2022-05-01 2023-09-11
Ing. Alexander Iván Konateľ 2009-09-07 2021-07-13
Ing. Alexander Iván Konateľ 2009-09-07 2021-05-31
Thomas Handtmann Konateľ 2005-11-22 2021-07-13
Thomas Handtmann Konateľ 2005-11-22 2022-05-06
Thomas Handtmann Konateľ 2005-11-22 2022-04-30

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Heiko Pfeiffer
od 2025-02-21
Marián Sládek
od 2025-02-21
Albert Arthur Handtmann
od 2017-07-24 · do 2018-08-08
Thomas Handtmann
od 2017-07-24 · do 2025-02-21
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 15 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Handtmann Slovakia, s.r.o.RPO
Sídlo
Traťová 9
Vznik
2005-11-22 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35964626RPO
DIČ
2022101356FS
IČ DPH
SK2022101356 · aktívneFS
LEI
5299009VDNZHK5W92H46GLEIF
NACE
2453 · Odlievanie ľahkých kovov
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
DE49654400870132680000FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 0 € celková hodnota 2023-02-15 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2014-08-18 Technická univerzita v Košiciach Darovacia zmluva č. 30/190117/2014-DAR 1 300 €
2023-02-15 Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné veci 0 €
2020-05-19 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Handtmann Slovakia, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35964626/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35964626/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35964626",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →