🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · SK
SK - SPEDIT s.r.o.
IČO35961821DIČ2022077233IČ DPHSK2022077233NACE5226EST.2005 · 21r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 95/1005–9 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 95/100
A+
95/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.01mil. €
↗ +21.4% YoY
EBITDA · 2025
632k €
Čistý zisk · 2025
482k €
Aktíva spolu
1.2mil. €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SK - SPEDIT s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.01 mil. € | 632k € | 482k € | 1.2 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 830k € | 473k € | 362k € | 884k € | RUZ závierka |
| 2023 | 771k € | 399k € | 309k € | 1.16 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 620k € | 286k € | 216k € | 869k € | RUZ závierka |
| 2021 | 512k € | 199k € | 145k € | 617k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.01 M € | 830 tis. € | 771 tis. € | 620 tis. € | 512 tis. € | 382 tis. € |
| EBITDA | 632 tis. € | 473 tis. € | 399 tis. € | 286 tis. € | 199 tis. € | 137 tis. € |
| EBITDA marža | 62.7 % | 57 % | 51.8 % | 46.1 % | 38.8 % | 35.7 % |
| Čistý zisk | 482 tis. € | 362 tis. € | 309 tis. € | 216 tis. € | 145 tis. € | 93 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.20 M € | 884 tis. € | 1.16 M € | 869 tis. € | 617 tis. € | 487 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2016-04-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra | Dohoda č. 16/16/51A2/19 o poskytnutí príspevku na podporu vytvorenia PM v prvom pravidelne platenom zamestnaní podľa §51a zákona č. 5/2004 o službách zamestnanosti v rámci NP "Úspešne na trhu práce" | 5 154 € |
| 2017-05-26 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra | Dohoda č. 17/16/050/19 o poskytnutí finanč. príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného UoZ podľa §50 zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 2 677 € |
| 2017-06-19 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra | Dodatok č.1 k dohode 17/16/050/19 o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného UoZ podľa §50 zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jitka Šaturová
JŠ
Konateľ
Jitka Šaturová
JŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jitka Šaturová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Jitka Šaturová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-11-04 | 2009-01-22 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
SK - SPEDIT s.r.o.RPO
Sídlo
Fándlyho 19
Vznik
2005-11-04 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35961821RPO
DIČ
2022077233FS
IČ DPH
SK2022077233 · aktívneFS
NACE
5226
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK8111000000002628777519FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35961821/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35961821/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35961821", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.