SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 EVIDENT smile s. r. o.

  • IČO35946032
  • DIČ2022043298
  • IČ DPHSK2022043298
  • NACE8623 · Zubná lekárska prax

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Zubná lekárska prax.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 96/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 934k € Zisk 102k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
934k €
↗ +17.7% YoY
EBITDA · 2024
214k €
Čistý zisk · 2024
102k €
Aktíva spolu
959k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A+· 96/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
96 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 339k 678k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 934k € 214k € 102k € 959k € RUZ závierka
2023 794k € 200k € 86k € 883k € RUZ závierka
2022 666k € 216k € 130k € 786k € RUZ závierka
2021 634k € 216k € 127k € 513k € RUZ závierka
2020 537k € 160k € 89k € 442k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby934 tis. €794 tis. €666 tis. €634 tis. €537 tis. €547 tis. €
EBITDA214 tis. €200 tis. €216 tis. €216 tis. €160 tis. €184 tis. €
EBITDA marža22.9 %25.2 %32.5 %34 %29.8 %33.6 %
Čistý zisk102 tis. €86 tis. €130 tis. €127 tis. €89 tis. €109 tis. €
Aktíva spolu959 tis. €883 tis. €786 tis. €513 tis. €442 tis. €339 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Martin Cyprich
Od 2026-01-21
MK
Konateľ
MUDr. Katarína Cyprichová
Od 2025-07-29
MM
Konateľ
MUDr. Martin Cyprich
Od 2005-07-16

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
MUDr. Katarína Cyprichová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-11-04 2026-01-20
MUDr. Martin Cyprich Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-11-04 2026-01-20
MUDr. Katarína Cyprichová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-07-16 2022-11-03
MUDr. Martin Cyprich Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-07-16 2022-11-03
MUDr. Martin Cyprich Konateľ 2005-07-16 2026-01-20
MUDr. Patrik Macák Konateľ 2005-07-16 2007-06-11
MUDr. Patrik Macák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-07-16 2007-06-19
MUDr. Patrik Macák Konateľ 2005-07-16 2007-06-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 12 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
EVIDENT smile s. r. o.RPO
Sídlo
Jadrová 2
Vznik
2005-07-16 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35946032RPO
DIČ
2022043298FS
IČ DPH
SK2022043298 · aktívneFS
NACE
8623 · Zubná lekárska prax
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
EVIDENT smile s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35946032/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35946032/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35946032",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →