SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 KLIMEX STONE SLOVAKIA, s. r. o. v konkurze
- IČO35945044
- DIČ2022036478
- NACE4683
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví 4683.
Compliance
Zakázaná spolupráca
Tvrdý stop-signál
Kredit
F · 0/100
Kritické riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2017
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Zamestnanci
0
Kredit
F· 0/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Tato firma je v konkurze. Nové obchodné vzťahy sú výrazne obmedzené; pred uzatvorením zmluvy konzultuj s insolvenčným správcom.
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca
Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Konkurz
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
14k €
Dlh sociálnej poisťovne
14k €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
0
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Posledné výkazy pred zmenou statusu.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | — | — | — | — | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2017 |
|---|---|
| Tržby | — |
| EBITDA | — |
| EBITDA marža | — |
| Čistý zisk | — |
| Aktíva spolu | — |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
EK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Eduard Krulík
EK
Konateľ
Eduard Krulík
JK
Konateľ
Ján Klimek
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ján Klimek | Konateľ | 2005-07-13 | 2014-05-23 |
| Ján Klimek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-07-13 | 2014-06-10 |
| Soňa Klimeková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-07-13 | 2010-12-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
KLIMEX STONE SLOVAKIA, s. r. o.RPO
Sídlo
Jasenova 16
Vznik
2005-07-13 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35945044RPO
DIČ
2022036478FS
NACE
4683
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KLIMEX STONE SLOVAKIA, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
2022-07-25
Okresný súd Žilina v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: KLIMEX STONE SLOVAKIA, s.r.o., Jasenova 16, 010 07 Žilina, IČO: 35 945 044, správcom ktorého je: Mgr. Róbert Antal, so sídlom kancelárie Kláry Jarunkovej 2, 974 01 Banská Bystrica, uznesením č.k. 1K/22/2016-324 zo dňa 22.03.2022 potvrdil prevod pohľadávky veriteľa Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky, so sídlom Lazovná 63, 974 01 Banská Bystrica, IČO: 42 499 500, Daňový úrad Žilina v celkovej výške 160,- eur, ktorá j
bankruptcy
2022-03-22
Okresný súd Žilina v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: KLIMEX STONE SLOVAKIA, s.r.o., Jasenova 16, 010 07 Žilina, IČO: 35 945 044, správcom ktorého je: Mgr. Róbert Antal, so sídlom kancelárie Kláry Jarunkovej 2, 974 01 Banská Bystrica, v časti o návrhu navrhovateľa: Slovenská konsolidačná, a.s., so sídlom Cintorínska 21, Bratislava, IČO: 35 776 005, na potvrdenie prevodu pohľadávok, takto
bankruptcy
2020-05-20
Okresný súd Trenčín v právnej veci navrhovateľa - dlžník Miroslava Chovanová, nar. 11.08.1976, trvale bytom Dolné Držkovce 191, 956 54 Veľké Držkovce, zast. Centrum právnej pomoci so sídlom Námestie slobody 12, 810 05 Bratislava, IČO 30 798 841 - Kancelária CPP v Trenčíne so sídlom Hviezdoslavova 3, 911 01 Trenčín, o návrhu na vyhlásenie konkurzu, takto
bankruptcy
2020-05-18
Okresný súd Žilina v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: KLIMEX STONE SLOVAKIA, s.r.o., Jasenova 16, 010 07 Žilina, IČO: 35 945 044, správcom ktorého je: Mgr. Róbert Antal, so sídlom kancelárie Kláry Jarunkovej 2, 974 01 Banská Bystrica, uznesením č.k. 1K/22/2016-865 zo dňa 11.03.2020 potvrdil prevod pohľadávok veriteľa: Slovenská republika, Finančné riaditeľstvo, so sídlom Lazovná 63, 974 01 Banská Bystrica, IČO: 42 499 500, v celkovej výške 78.421,30 eur, ktoré sú v konečn
bankruptcy
2020-04-17
Okresný súd Košice I vo veci navrhovateľa - dlžníka: Mária Baloghová, narodená: 13.12.1979, bytom: Zimná 194/20, 076 43 Čierna nad Tisou, zastúpená: Centrom právnej pomoci, Kancelária Košice, so sídlom: Murgašova 3, 040 41 Košice o návrhu na vyhlásenie konkurzu takto
bankruptcy
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35945044/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35945044/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35945044", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →