SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 INSENTIV s.r.o.

  • IČO35941316
  • DIČ2022020715
  • IČ DPHSK2022020715
  • NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Bratislava - mestská časť Dúbravka, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 1.07 mil. € Zisk 27k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.07mil. €
↗ +40.9% YoY
EBITDA · 2025
57k €
Čistý zisk · 2025
27k €
Aktíva spolu
274k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 85/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 389k 778k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.07 mil. € 57k € 27k € 274k € RUZ závierka
2024 760k € 93k € 36k € 152k € RUZ závierka
2023 599k € 98k € 45k € 178k € RUZ závierka
2022 253k € 34k € -6 632 € 148k € RUZ závierka
2021 20k € 27k € -8 406 € 167k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.07 M €760 tis. €599 tis. €253 tis. €20 tis. €75 tis. €
EBITDA57 tis. €93 tis. €98 tis. €34 tis. €27 tis. €13 tis. €
EBITDA marža5.3 %12.3 %16.3 %13.3 %136.8 %17.1 %
Čistý zisk27 tis. €36 tis. €45 tis. €-7 tis. €-8 tis. €-13 tis. €
Aktíva spolu274 tis. €152 tis. €178 tis. €148 tis. €167 tis. €74 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Daniel Gerber
Od 2022-08-09
EK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Erika Krišková
Od 2022-05-24
EK
Konateľ
Erika Krišková
Od 2019-04-29

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Daniel Gerber Konateľ 2005-06-17
Mgr. Daniel Gerber Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-04-01 2022-08-08
Erika Krišková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-06-10 2022-05-23
Erika Javorová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-07-27 2008-06-09
Mgr. Daniel Gerber Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-07-27 2016-03-31
Erika Javorová Konateľ 2006-07-21 2008-06-09
Erika Krišková Konateľ 2006-07-21 2019-05-14
Erika Krišková Konateľ 2006-07-21 2019-04-29
Mgr. Daniel Gerber Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-06-17 2006-07-26

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
INSENTIV s.r.o.RPO
Sídlo
Martina Granca 10
Vznik
2005-06-17 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35941316RPO
DIČ
2022020715FS
IČ DPH
SK2022020715 · aktívneFS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Dúbravka
Krajina
SK
IBAN
SK1411000000003021520279FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-08-13 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov uzatvorená v zmysle § 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
INSENTIV s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35941316/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35941316/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35941316",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →