SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MG ATAC, s.r.o.

  • IČO35912944
  • DIČ2021941207
  • IČ DPHSK2021941207
  • NACE6920 · Účtovnícke činnosti

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví Účtovnícke činnosti, 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
99k €
↗ +15.0% YoY
EBITDA · 2024
41k €
Čistý zisk · 2024
2 070 €
Aktíva spolu
166k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
3
Σ 24k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 36k 72k 109k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 99k € 41k € 2 070 € 166k € RUZ závierka
2023 86k € 39k € 38k € 251k € RUZ závierka
2022 89k € 32k € 5 265 € 184k € RUZ závierka
2021 86k € 36k € 16k € 229k € RUZ závierka
2020 97k € 37k € 26k € 166k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby99 tis. €86 tis. €89 tis. €86 tis. €97 tis. €101 tis. €
EBITDA41 tis. €39 tis. €32 tis. €36 tis. €37 tis. €15 tis. €
EBITDA marža41.1 %45.2 %35.6 %41.9 %38.5 %15.3 %
Čistý zisk2 tis. €38 tis. €5 tis. €16 tis. €26 tis. €11 tis. €
Aktíva spolu166 tis. €251 tis. €184 tis. €229 tis. €166 tis. €86 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Miroslav Galamboš
Od 2022-09-01
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Marcela Galambošová
Od 2022-05-23
IM
Konateľ
Ing. Miroslav Galamboš
Od 2005-01-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Marcela Galambošová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-01-01 2022-05-22
Ing. Miroslav Galamboš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-01-01 2022-08-31

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MG ATAC, s.r.o.RPO
Sídlo
Krškanská 21
Vznik
2005-01-01 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35912944RPO
DIČ
2021941207FS
IČ DPH
SK2021941207 · aktívneFS
NACE
6920 · Účtovnícke činnosti
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK0302000000002061838295FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 24k € celková hodnota 2024-09-19 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2014-03-24 MH Invest, s.r.o. Zmluva o poskytnutí služieb (Zmluva o dielo) 20k €
2024-09-19 agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik Zmluva o poskytovaná služieb uzavretá podľa § 269 ods. 2 zákona č. 513/1991 Zb. , Obchodný zákonník v znení neskorších predpisov. 12k €
2022-10-19 agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik Zmluva o poskytovaní služieb uzavretá podľa § 269 ods. 2 zákona č. 513/1991 Zb., Obchodný zákonník v znení neskorších predpisov 12k €
2014-11-26 Agrokomplex – Výstavníctvo Nitra, š.p. Zmluva o poskytovaní audítorských služieb 12k €
2015-11-30 Agrokomplex – Výstavníctvo Nitra, š.p. Zmluva o poskytovaní audítorských služieb uzavretá podľa § 269 ods. 2 zákona č. 513/1991 Zb., Obchodný zákonník v znení neskorších predpisov 12k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MG ATAC, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35912944/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35912944/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35912944",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →