SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 TRANSEL SPED s.r.o.
- IČO35906324
- DIČ2021911100
- IČ DPHSK2021911100
- NACE4941 · Nákladná cestná doprava
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Bratislava - mestská časť Rača, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.3mil. €
↗ +14.8% YoY
EBITDA · 2024
139k €
Čistý zisk · 2024
87k €
Aktíva spolu
363k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
11 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.3 mil. € | 139k € | 87k € | 363k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.13 mil. € | 138k € | 95k € | 351k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.14 mil. € | 206k € | 148k € | 415k € | RUZ závierka |
| 2021 | 900k € | 105k € | 71k € | 354k € | RUZ závierka |
| 2020 | 782k € | 51k € | 28k € | 334k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.30 M € | 1.13 M € | 1.14 M € | 900 tis. € | 782 tis. € | 1.08 M € |
| EBITDA | 139 tis. € | 138 tis. € | 206 tis. € | 105 tis. € | 51 tis. € | 35 tis. € |
| EBITDA marža | 10.7 % | 12.2 % | 18 % | 11.7 % | 6.5 % | 3.3 % |
| Čistý zisk | 87 tis. € | 95 tis. € | 148 tis. € | 71 tis. € | 28 tis. € | 6 tis. € |
| Aktíva spolu | 363 tis. € | 351 tis. € | 415 tis. € | 354 tis. € | 334 tis. € | 291 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
EL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Eliáš Labanc
EL
Konateľ
Eliáš Labanc
PN
Konateľ
PhDr. Natália Obertanová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| PhDr. Natália Obertanová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-10-21 | 2024-05-23 |
| PhDr. Natália Obertanová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-04-29 | 2022-10-20 |
| Zlatica Pečalová | Konateľ | 2004-11-05 | 2015-03-26 |
| Zlatica Pečalová | Konateľ | 2004-11-05 | 2015-04-28 |
| Zlatica Pečalová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-11-05 | 2015-04-28 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
TRANSEL SPED s.r.o.RPO
Sídlo
Mudrochova 2
Vznik
2004-11-05 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35906324RPO
DIČ
2021911100FS
IČ DPH
SK2021911100 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Rača
Krajina
SK
IBAN
SK6611000000002621735201FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TRANSEL SPED s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35906324/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35906324/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35906324", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →