SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 pelicantravel.com s.r.o.
- IČO35897821
- DIČ2021871225
- IČ DPHSK2021871225
- NACE7912 · Čin.cestov.kancelárií
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Čin.cestov.kancelárií, 6 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
95.49 mil. €
Zisk 691k €
Zamestnanci
50–99
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
95.49mil. €
↘ -1.7% YoY
EBITDA · 2024
1.83mil. €
Čistý zisk · 2024
691k €
Aktíva spolu
13.11mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
6
Σ 1.53 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
26 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
80
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 95.49 mil. € | 1.83 mil. € | 691k € | 13.11 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 97.11 mil. € | 2.26 mil. € | 1.78 mil. € | 12.75 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 78.81 mil. € | 2.85 mil. € | 1.69 mil. € | 12.02 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 26.51 mil. € | 965k € | 973k € | 9.11 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 13.29 mil. € | 792k € | -360k € | 9.27 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 95.49 M € | 97.11 M € | 78.81 M € | 26.51 M € | 13.29 M € | 94.48 M € |
| EBITDA | 1.83 M € | 2.26 M € | 2.85 M € | 965 tis. € | 792 tis. € | 1.17 M € |
| EBITDA marža | 1.9 % | 2.3 % | 3.6 % | 3.6 % | 6 % | 1.2 % |
| Čistý zisk | 691 tis. € | 1.78 M € | 1.69 M € | 973 tis. € | -360 tis. € | 71 tis. € |
| Aktíva spolu | 13.11 M € | 12.75 M € | 12.02 M € | 9.11 M € | 9.27 M € | 7.15 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Patrik Dragula
TO
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tatiana Ondrejková
PD
Konateľ
Patrik Dragula
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Tatiana Ondrejková | Konateľ | 2004-08-24 | — |
| Tatiana Ondrejková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-09-27 | 2022-01-20 |
| Mgr. Ivan Štefunko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-06-05 | 2022-01-20 |
| Katarína Zatrochová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-08-24 | 2007-06-04 |
| Patrik Dragula | Konateľ | 2004-08-24 | 2017-06-23 |
| Patrik Dragula | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-08-24 | 2022-01-20 |
| Tatiana Kyseľová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-08-24 | 2011-09-26 |
| Tatiana Kyseľová | Konateľ | 2004-08-24 | 2011-09-26 |
| Tatiana Ondrejková | Konateľ | 2004-08-24 | 2017-06-23 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Patrik Dragula
Tatiana Ondrejková
Ivan Štefunko
Patrik Dragula
Tatiana Ondrejková
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
pelicantravel.com s.r.o.RPO
Sídlo
Pribinova 17954/10
Vznik
2004-08-24 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35897821RPO
DIČ
2021871225FS
IČ DPH
SK2021871225 · aktívneFS
NACE
7912 · Čin.cestov.kancelárií
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
AT762011129541904800FS
Bankové účty
31 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-12-21 | Ministerstvo dopravy a výstavby SR | poskytnutie štátnej pomoci podnikom v CR na pokrytie časti fixných nákladov, ktoré museli vynaložiť v súvislosti s opatreniami v dôsledku pandémie COVID-19 | 1 mil. € |
| 2021-10-27 | Ministerstvo financií SR | Zmluva o návratnej finančnej výpomoci medzi Ministerstvom financií Slovenskej republiky a pelicantravel.com s.r.o. | 530k € |
| 2015-01-26 | Letové prevádzkové služby Slovenskej republiky, štátny podnik | Zmluva o zabezpečovaní leteniek a služieb súvisiacich s prepravou zamestnancov LPS SR, š.p. v rámci pracovných ciest | 410k € |
| 2013-08-28 | Letové prevádzkové služby Slovenskej republiky, štátny podnik | Zmluva o zabezpečovaní leteniek a služieb súvisiacich s prepravou zamestnancov LPS SR, š.p. | 390k € |
| 2016-06-16 | Letové prevádzkové služby Slovenskej republiky, štátny podnik | Zmluva o zabezpečovaní leteniek a služieb súvisiacich s prepravou zamestnancov LPS SR, š.p. pri pracovných cestách | 300k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
pelicantravel.com s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35897821/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35897821/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35897821", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →