SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 EUSC, s.r.o.
- IČO35883855
- DIČ2021828644
- IČ DPHSK2021828644
- NACE7499
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví 7499.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 80/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
143k €
Zisk 28k €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
143k €
↗ +18.2% YoY
EBITDA · 2024
80k €
Čistý zisk · 2024
28k €
Aktíva spolu
1.04mil. €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 80/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
484 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
20 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
80 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 143k € | 80k € | 28k € | 1.04 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 121k € | 76k € | 26k € | 1.05 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 152k € | 108k € | 43k € | 984k € | RUZ závierka |
| 2021 | 157k € | 79k € | 19k € | 934k € | RUZ závierka |
| 2020 | 157k € | 119k € | 58k € | 969k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 143 tis. € | 121 tis. € | 152 tis. € | 157 tis. € | 157 tis. € | 170 tis. € |
| EBITDA | 80 tis. € | 76 tis. € | 108 tis. € | 79 tis. € | 119 tis. € | 122 tis. € |
| EBITDA marža | 56.2 % | 63.3 % | 71 % | 50.4 % | 75.8 % | 71.4 % |
| Čistý zisk | 28 tis. € | 26 tis. € | 43 tis. € | 19 tis. € | 58 tis. € | 54 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.04 M € | 1.05 M € | 984 tis. € | 934 tis. € | 969 tis. € | 939 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JV
Konateľ
JUDr. Viliam Karas, PhD.
MĽ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Ľubica Karasová
MĽ
Konateľ
Mgr. Ľubica Karasová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Ľubica Karasová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-03-29 | 2022-09-06 |
| Mgr. Ľubica Karasová | Konateľ | 2008-10-28 | 2018-03-28 |
| JUDr. Viliam Karas | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-01-25 | 2018-03-28 |
| JUDr. Viliam Karas | Konateľ | 2004-04-28 | 2022-09-06 |
| JUDr. Viliam Karas | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-04-28 | 2008-01-24 |
| JUDr. Viliam Karas | Konateľ | 2004-04-28 | 2008-01-24 |
| JUDr. Viliam Karas, PhD. | Konateľ | 2004-04-28 | 2022-10-07 |
| JUDr. Viliam Karas, PhD. | Konateľ | 2004-04-28 | 2022-11-23 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
EUSC, s.r.o.RPO
Sídlo
Žižkova 22B
Vznik
2004-04-28 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35883855RPO
DIČ
2021828644FS
IČ DPH
SK2021828644 · aktívneFS
NACE
7499
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK8511000000002621762795FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2013-09-19 | Trnavská univerzita v Trnave , Teologická fakulta | Darovacia zmluva o poskytnutí peňažného daru | 1 980 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
EUSC, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35883855/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35883855/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35883855", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →