AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 Eurolab Lambda a.s.
- IČO35869429
- DIČ2021755208
- IČ DPHSK2021755208
- NACE4664 · Veľkoob.s textil.stroj.
Akciová spoločnosť, registrovaná 2003, so sídlom v Trnava, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoob.s textil.stroj., 149 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 93/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
7.45 mil. €
Zisk -304k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
7.45mil. €
↗ +9.8% YoY
EBITDA · 2024
16k €
Čistý zisk · 2024
-304k €
Aktíva spolu
6.68mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
149
Σ 2.72 mil. €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
93 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 7.45 mil. € | 16k € | -304k € | 6.68 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 6.78 mil. € | -201k € | -496k € | 6.17 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 8.2 mil. € | -549k € | -840k € | 6.94 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 45.81 mil. € | 6.44 mil. € | 4.74 mil. € | 13.11 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 55.51 mil. € | 5.48 mil. € | 3.72 mil. € | 9.32 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 7.45 M € | 6.78 M € | 8.20 M € | 45.81 M € | 55.51 M € | 4.65 M € |
| EBITDA | 16 tis. € | -201 tis. € | -549 tis. € | 6.44 M € | 5.48 M € | 341 tis. € |
| EBITDA marža | 0.2 % | -3 % | -6.7 % | 14.1 % | 9.9 % | 7.3 % |
| Čistý zisk | -304 tis. € | -496 tis. € | -840 tis. € | 4.74 M € | 3.72 M € | 32 tis. € |
| Aktíva spolu | 6.68 M € | 6.17 M € | 6.94 M € | 13.11 M € | 9.32 M € | 3.05 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IP
Podpredseda predstavenstva
Ing. Peter Krajčovič
VK
Predseda predstavenstva
Viliam Krajčovič
PK
Člen dozorného orgánu
Pavol Krajčovič
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Peter Krajčovič | Člen dozorného orgánu | 2020-10-06 | — |
| Mgr. Blanka Krajčovičová | Člen dozorného orgánu | 2012-06-29 | — |
| Viliam Krajčovič | Podpredseda predstavenstva | 2020-10-06 | 2025-01-28 |
| Viliam Krajčovič | Podpredseda predstavenstva | 2020-10-06 | 2025-02-12 |
| Viliam Krajčovič | Člen dozorného orgánu | 2014-06-30 | 2020-10-06 |
| Viliam Krajčovič | Člen dozorného orgánu | 2014-06-30 | 2020-10-20 |
| Ing. Jozef Hupka | Člen dozorného orgánu | 2012-06-29 | 2023-04-27 |
| Ing. Jozef Hupka | Člen dozorného orgánu | 2012-06-29 | 2023-07-13 |
| Mgr. Blanka Krajčovičová | Člen dozorného orgánu | 2012-06-29 | 2017-01-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Viliam Krajčovič
Peter Krajčovič
Peter Krajčovič
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Eurolab Lambda a.s.RPO
Sídlo
T. Milkina 2
Vznik
2003-11-11 · 23 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
35869429RPO
DIČ
2021755208FS
IČ DPH
SK2021755208 · aktívneFS
NACE
4664 · Veľkoob.s textil.stroj.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trnava
Krajina
SK
IBAN
SK0311000000002935706032FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-10-16 | Správa štátnych hmotných rezerv SR | Kúpna zmluva č. 130/ORŠHR/2020 | 43.45 mil. € |
| 2020-12-29 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Kúpna zmluva | 12.87 mil. € |
| 2020-10-01 | Správa štátnych hmotných rezerv SR | Kúpna zmluva č.110/OMRaPZ/2020 | 2.92 mil. € |
| 2025-03-25 | Národný onkologický ústav | Rámcová kúpna zmluva č. 60/2025/NOU | 416k € |
| 2024-12-16 | Národná transfúzna služba SR | Rámcová kúpna zmluva na dodanie tovaru č. 82/2024 | 365k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Eurolab Lambda a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35869429/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35869429/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35869429", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →