SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ESSOX FINANCE, s.r.o.

  • IČO35846968
  • DIČ2020216594
  • IČ DPHSK2020216594
  • LEI5493002KQO4ETHSNT861
  • NACE6491 · Finančný lízing

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Finančný lízing, 17 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Important Príloha · banking
Tržby · 2024 18.23 mil. € Zisk 692k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
18.23mil. €
↗ +30.0% YoY
EBITDA · 2024
-3.16mil. €
Čistý zisk · 2024
692k €
Aktíva spolu
126.71mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
17
Σ 328k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 41 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 7M 13M 20M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 18.23 mil. € -3.16 mil. € 692k € 126.71 mil. € RUZ závierka
2023 14.02 mil. € -1.69 mil. € 311k € 111.42 mil. € RUZ závierka
2022 10.85 mil. € -1.57 mil. € 117k € 77.48 mil. € RUZ závierka
2021 12.11 mil. € -1.2 mil. € 701k € 61.54 mil. € RUZ závierka
2020 14.47 mil. € -1.28 mil. € 312k € 85.28 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby18.23 M €14.02 M €10.85 M €12.11 M €14.47 M €19.93 M €
EBITDA-3.16 M €-1.69 M €-1.57 M €-1.20 M €-1.28 M €-1.13 M €
EBITDA marža-17.3 %-12 %-14.5 %-9.9 %-8.8 %-5.7 %
Čistý zisk692 tis. €311 tis. €117 tis. €701 tis. €312 tis. €218 tis. €
Aktíva spolu126.71 M €111.42 M €77.48 M €61.54 M €85.28 M €99.03 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IP
Člen dozorného orgánu
Ing. Pavel Fořt
Od 2022-09-21
KK
Člen dozorného orgánu
Katarína Kurucová
Od 2022-09-21
II
Konateľ
Ing. Igor Krejčí
Od 2022-04-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Miroslav Hiršl Člen dozorného orgánu 2022-04-19
Jana Hanušová Konateľ 2016-07-14
Katarína Kurucová Člen dozorného orgánu 2019-01-23 2022-11-23
Katarína Kurucová Člen dozorného orgánu 2019-01-23 2022-09-21
Ing. Jan Juchelka Člen dozorného orgánu 2018-10-11 2022-05-11
Ing. Jan Juchelka Člen dozorného orgánu 2018-10-11 2022-04-19
Ing. Pavel Fořt Člen dozorného orgánu 2018-06-05 2022-09-21
Ing. Pavel Fořt Člen dozorného orgánu 2018-06-05 2022-11-23
Albert Marie Le Dirach Člen dozorného orgánu 2016-07-14 2018-06-05

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Igor Krejčí
od 2022-05-31
Jana Hanušová
od 2020-03-23
Mária Kováčiková
od 2020-03-23 · do 2022-05-31
Jana Hanušová
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Mária Kováčiková
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 15 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ESSOX FINANCE, s.r.o.RPO
Sídlo
Karadžičova 16
Vznik
2002-11-11 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35846968RPO
DIČ
2020216594FS
IČ DPH
SK2020216594 · aktívneFS
LEI
5493002KQO4ETHSNT861GLEIF
NACE
6491 · Finančný lízing
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK1411000000002626818161FS
Bankové účty
6 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
17 zmlúv 328k € celková hodnota 2025-05-07 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-11-28 Mesto Kolárovo Leasingová a poistná zmluva - Peugeot Boxer II 40k €
2025-02-04 Obec Vyšný Žipov Zmluva o spotrebnom úvere 39k €
2025-04-07 Mesto Vranov nad Topľou LEASINGOVÁ ZMLUVA č. 650041525 - Citroen Jumpy Van 37k €
2024-07-01 Obec ST s.r.o. Zmluva o spotrebnom úvere 32k €
2023-06-02 Technické služby mesta Žilina, s.r.o. Zmluva o spotrebnom úvere č.350021589 30k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
ImportantKlasifikácia subjektu
ESSOX FINANCE, s.r.o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · banking. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35846968/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35846968/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35846968",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →