SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 TAMEXX, s.r.o.
- IČO35842067
- DIČ2021681101
- NACE4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.s rozl.tov..
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
F · 18/100
Kritické riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2022
5 600 €
Zisk -9 800 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2022
5 600 €
↘ -73.5% YoY
EBITDA · 2022
-9 790 €
Čistý zisk · 2022
-9 800 €
Aktíva spolu
4 039 €
Zamestnanci
0
Kredit
F· 18/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
251 €
Dlh zdravotnej poisťovne
1 354 €
Dlh sociálnej poisťovne
345 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
20 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
F
18 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 5 600 € | -9 790 € | -9 800 € | 4 039 € | RUZ závierka |
| 2021 | 21k € | 470 € | 377 € | 6 042 € | RUZ závierka |
| 2020 | — | — | — | 1 734 € | RUZ závierka |
| 2019 | 3 360 € | -12k € | -12k € | 1 734 € | RUZ závierka |
| 2018 | — | — | — | — | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 6 tis. € | 21 tis. € | — | 3 tis. € | — | — |
| EBITDA | -10 tis. € | 470 € | — | -12 tis. € | — | — |
| EBITDA marža | -174.8 % | 2.2 % | — | -348.5 % | — | — |
| Čistý zisk | -10 tis. € | 377 € | — | -12 tis. € | — | -480 € |
| Aktíva spolu | 4 tis. € | 6 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | — | — |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JJ
Konateľ
Jaromír Jurkovič
JJ
Konateľ
Jaromír Jurkovič
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Marian Trnka
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Marian Trnka | Konateľ | 2019-02-06 | 2025-07-22 |
| Ing. Marian Trnka | Konateľ | 2019-02-06 | 2026-01-30 |
| Jozef Lukačka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-02-23 | 2019-02-27 |
| Jozef Lukačka | Konateľ | 2006-02-08 | 2019-02-27 |
| Jozef Lukačka | Konateľ | 2006-02-08 | 2019-02-06 |
| Denisa Krivošíková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-01-18 | 2006-02-22 |
| Denisa Krivošíková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-08-14 | 2006-01-17 |
| Denisa Krivošíková | Konateľ | 2002-08-14 | 2006-02-08 |
| Denisa Krivošíková | Konateľ | 2002-08-14 | 2006-02-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
TAMEXX, s.r.o.RPO
Sídlo
Hraničná 16
Vznik
2002-08-14 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35842067RPO
DIČ
2021681101FS
NACE
4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TAMEXX, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35842067/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35842067/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35842067", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →