SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 KÉRI, s.r.o.

  • IČO35841524
  • DIČ2021687316
  • IČ DPHSK2021687316
  • NACE4752 · Mal.so žel.tov,farb,skl.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Mal.so žel.tov,farb,skl..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 62k € Zisk 12k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
62k €
↗ +146.2% YoY
EBITDA · 2025
5 359 €
Čistý zisk · 2025
12k €
Aktíva spolu
169k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 22k 45k 68k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 62k € 5 359 € 12k € 169k € RUZ závierka
2024 25k € -2 295 € 3 866 € 164k € RUZ závierka
2023 24k € 868 € 6 708 € 155k € RUZ závierka
2022 40k € -2 593 € -3 640 € 161k € RUZ závierka
2021 53k € 23k € 18k € 158k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby62 tis. €25 tis. €24 tis. €40 tis. €53 tis. €63 tis. €
EBITDA5 tis. €-2 tis. €868 €-3 tis. €23 tis. €-10 tis. €
EBITDA marža8.7 %-9.2 %3.6 %-6.4 %44.3 %-16.3 %
Čistý zisk12 tis. €4 tis. €7 tis. €-4 tis. €18 tis. €-15 tis. €
Aktíva spolu169 tis. €164 tis. €155 tis. €161 tis. €158 tis. €144 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ladislav Kéri
Od 2025-11-29
IL
Konateľ
Ing. Ladislav Kéri
Od 2019-08-21
IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ladislav Kéri
Od 2022-05-24
Do 2025-11-28

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Ladislav Kéri Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-10-04 2022-05-23
Ing. Ladislav Kéri Konateľ 2019-08-21 2025-11-28
Richard Kéri Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-05-05 2019-10-03
Richard Kéri Konateľ 2005-03-01 2019-08-21
Richard Kéri Konateľ 2005-03-01 2019-10-03
Ladislav Kéri Konateľ 2002-07-09 2005-05-04
Ladislav Kéri Konateľ 2002-07-09 2005-02-28
Ladislav Kéri Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-07-09 2005-05-04
Ľubomír Šooš Konateľ 2002-07-09 2005-02-28

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
KÉRI, s.r.o.RPO
Sídlo
Moskovská 2650/12
Vznik
2002-07-09 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35841524RPO
DIČ
2021687316FS
IČ DPH
SK2021687316 · aktívneFS
NACE
4752 · Mal.so žel.tov,farb,skl.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK0802000000002271734953FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KÉRI, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35841524/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35841524/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35841524",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →