SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 DIAMOND HOTELS SLOVAKIA, s.r.o.

  • IČO35838833
  • DIČ2020287434
  • IČ DPHSK2020287434
  • NACE5510 · Hotelové ubytovanie

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Hotelové ubytovanie, 21 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 8.89 mil. € Zisk 841k €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
8.89mil. €
↗ +7.2% YoY
EBITDA · 2024
2.19mil. €
Čistý zisk · 2024
841k €
Aktíva spolu
26.27mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
21
Σ 1.03 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 11 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 3M 6M 10M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 8.89 mil. € 2.19 mil. € 841k € 26.27 mil. € RUZ závierka
2023 8.29 mil. € 1.85 mil. € 807k € 25.03 mil. € RUZ závierka
2022 5.68 mil. € 1.33 mil. € 506k € 24.22 mil. € RUZ závierka
2021 1.64 mil. € 282k € -1.91 mil. € 23.38 mil. € RUZ závierka
2020 1.56 mil. € -776k € -1.48 mil. € 25.31 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby8.89 M €8.29 M €5.68 M €1.64 M €1.56 M €7.81 M €
EBITDA2.19 M €1.85 M €1.33 M €282 tis. €-776 tis. €1.84 M €
EBITDA marža24.6 %22.3 %23.4 %17.2 %-49.6 %23.5 %
Čistý zisk841 tis. €807 tis. €506 tis. €-1.91 M €-1.48 M €743 tis. €
Aktíva spolu26.27 M €25.03 M €24.22 M €23.38 M €25.31 M €27.55 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IP
Konateľ
Ing. Petr Janů
Od 2025-04-01
IB
Konateľ
Ing. Branislav Babík
Od 2003-06-30
IK
Konateľ
Ing. Karol Maár
Od 2020-07-29
Do 2025-03-31

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Karol Maár Konateľ 2020-07-29 2025-04-14
Ing. Juraj Dvořák Konateľ 2016-12-16 2020-10-13
Ing. Juraj Dvořák Konateľ 2016-12-16 2020-07-29
Ing. Branislav Babík Konateľ 2003-06-30 2005-06-06
JUDr. Henrich Dušek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-04-24 2003-11-24
JUDr. Henrich Dušek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-06-21 2003-04-23
JUDr. Henrich Dušek Konateľ 2002-06-21 2003-06-30

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Jozef Tkáč
od 2022-03-03
Ivan Jakabovič
od 2021-08-30
Jozef Tkáč
od 2021-08-30 · do 2022-03-03
Ivan Jakabovič
od 2021-01-25 · do 2021-08-30
Jozef Tkáč
od 2021-01-25 · do 2021-08-30
Ivan Jakabovič
od 2018-12-06 · do 2020-03-06
Jozef Tkáč
od 2018-12-06 · do 2020-03-06
Rudolf Vřešťál
od 2018-12-06 · do 2020-03-06
Branislav Babík
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Rudolf Križan
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Michal Zuber
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
DIAMOND HOTELS SLOVAKIA, s.r.o.RPO
Sídlo
Hodžovo nám. 2
Vznik
2002-06-21 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35838833RPO
DIČ
2020287434FS
IČ DPH
SK2020287434 · aktívneFS
NACE
5510 · Hotelové ubytovanie
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK1611000000002946036783FS
Bankové účty
6 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
21 zmlúv 1.03 mil. € celková hodnota 2025-12-11 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2015-08-11 Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Rámcová dohoda o ubytovaní 445k €
2021-12-22 Ministerstvo dopravy a výstavby SR poskytnutie štátnej pomoci podnikom v CR na pokrytie časti fixných nákladov, ktoré museli vynaložiť v súvislosti s opatreniami v dôsledku pandémie COVID-19 403k €
2022-03-08 Ministerstvo dopravy a výstavby SR poskytnutie štátnej pomoci podnikom v CR na pokrytie časti fixných nákladov, ktoré museli vynaložiť v súvislosti s opatreniami v dôsledku pandémie COVID-19 184k €
2022-06-22 Ministerstvo dopravy a výstavby SR poskytnutie štátnej pomoci podnikom v CR na pokrytie časti fixných nákladov, ktoré museli vynaložiť v súvislosti s opatreniami v dôsledku pandémie COVID-19 166k €
2021-12-22 Ministerstvo dopravy a výstavby SR poskytnutie štátnej pomoci podnikom v CR na pokrytie časti fixných nákladov, ktoré museli vynaložiť v súvislosti s opatreniami v dôsledku pandémie COVID-19 123k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DIAMOND HOTELS SLOVAKIA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35838833/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35838833/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35838833",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →