AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 Fio Slovakia, a.s.
- IČO35828137
- DIČ2021619556
- IČ DPHSK7120000052
- LEI315700D0O1934EA4AK19
- NACE6619 · Ost.pom.čin.fin.služieb
Akciová spoločnosť, registrovaná 2001, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pom.čin.fin.služieb.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Important
Príloha · financial-market
Tržby · 2024
1.55 mil. €
Zisk 65k €
Zamestnanci
50–99
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.55mil. €
↗ +1.1% YoY
EBITDA · 2024
83k €
Čistý zisk · 2024
65k €
Aktíva spolu
738k €
Zamestnanci
50–99
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
670 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.55 mil. € | 83k € | 65k € | 738k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.53 mil. € | 87k € | 69k € | 639k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.27 mil. € | 13k € | 9 969 € | 758k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.2 mil. € | 168k € | 133k € | 390k € | RUZ závierka |
| 2020 | 1 mil. € | 21k € | 15k € | 380k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.55 M € | 1.53 M € | 1.27 M € | 1.20 M € | 1.00 M € | 930 tis. € |
| EBITDA | 83 tis. € | 87 tis. € | 13 tis. € | 168 tis. € | 21 tis. € | 15 tis. € |
| EBITDA marža | 5.4 % | 5.7 % | 1 % | 14 % | 2.1 % | 1.6 % |
| Čistý zisk | 65 tis. € | 69 tis. € | 10 tis. € | 133 tis. € | 15 tis. € | 10 tis. € |
| Aktíva spolu | 738 tis. € | 639 tis. € | 758 tis. € | 390 tis. € | 380 tis. € | 343 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Člen dozorného orgánu
Ing. Marek Polka
MR
Člen dozorného orgánu
Mgr. Romuald Kopún
RP
Člen dozorného orgánu
RNDr. Petr Marsa, MBA, LL.M.
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Peter Farkaš | Člen predstavenstva | 2023-05-23 | — |
| Ing. Marek Polka | Člen dozorného orgánu | 2021-12-15 | 2025-12-11 |
| Ing. Marek Polka | Člen dozorného orgánu | 2021-12-15 | 2023-06-06 |
| Ing. Marek Polka | Člen dozorného orgánu | 2021-12-15 | 2025-10-27 |
| Mgr. Karel Drášil | Člen predstavenstva | 2021-04-06 | 2023-05-23 |
| Mgr. Karel Drášil | Člen predstavenstva | 2021-04-06 | 2023-06-06 |
| Ing. Ján Franek | Člen dozorného orgánu | 2020-10-27 | 2022-03-30 |
| Ing. Ján Franek | Člen dozorného orgánu | 2020-10-27 | 2021-12-15 |
| Mgr. Romuald Kopún | Člen dozorného orgánu | 2020-10-27 | 2025-10-27 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 12 polí.
Obchodné meno
Fio Slovakia, a.s.RPO
Sídlo
Dunajská 1
Vznik
2001-12-19 · 25 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
35828137RPO
DIČ
2021619556FS
IČ DPH
SK7120000052 · aktívneFS
LEI
315700D0O1934EA4AK19GLEIF
NACE
6619 · Ost.pom.čin.fin.služieb
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
ImportantKlasifikácia subjektu
Fio Slovakia, a.s. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · financial-market. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35828137/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35828137/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35828137", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →