SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 APK software, s.r.o.
- IČO35816601
- DIČ2020224789
- IČ DPHSK2020224789
- NACE6310
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 6310, 14 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
301k €
↘ -0.7% YoY
EBITDA · 2025
38k €
Čistý zisk · 2025
28k €
Aktíva spolu
363k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
14
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 301k € | 38k € | 28k € | 363k € | RUZ závierka |
| 2024 | 304k € | 38k € | 28k € | 387k € | RUZ závierka |
| 2023 | 285k € | 55k € | 41k € | 393k € | RUZ závierka |
| 2022 | 286k € | 52k € | 41k € | 418k € | RUZ závierka |
| 2021 | 295k € | 64k € | 44k € | 413k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 301 tis. € | 304 tis. € | 285 tis. € | 286 tis. € | 295 tis. € | 244 tis. € |
| EBITDA | 38 tis. € | 38 tis. € | 55 tis. € | 52 tis. € | 64 tis. € | 27 tis. € |
| EBITDA marža | 12.7 % | 12.6 % | 19.3 % | 18.1 % | 21.7 % | 11.1 % |
| Čistý zisk | 28 tis. € | 28 tis. € | 41 tis. € | 41 tis. € | 44 tis. € | 10 tis. € |
| Aktíva spolu | 363 tis. € | 387 tis. € | 393 tis. € | 418 tis. € | 413 tis. € | 361 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Alexander Tomášek
MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Beata Tomášková
RJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
RNDr. Juraj Oško
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Alexander Tomášek | Konateľ | 2020-08-13 | — |
| RNDr. Juraj Oško | Konateľ | 2001-07-19 | — |
| Mgr. Alexander Tomášek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-07-19 | 2022-05-23 |
| Mgr. Beata Tomášková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-07-19 | 2022-05-23 |
| RNDr. Juraj Oško | Konateľ | 2001-07-19 | 2006-12-11 |
| RNDr. Juraj Oško | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-07-19 | 2022-05-23 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
APK software, s.r.o.RPO
Sídlo
Pavla Horova 6153/26
Vznik
2001-07-19 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35816601RPO
DIČ
2020224789FS
IČ DPH
SK2020224789 · aktívneFS
NACE
6310
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK5411000000002621431419FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-08-15 | Žilinská univerzita v Žiline, Fakulta prevádzky a ekonomiky dopravy a spojov | ZMLUVA O VÝPOŽIČKE software SPED | 0 € |
| 2025-07-24 | Stredná priemyselná škola dopravná, Sokolská 911/94, Zvolen | Zmluva o zápožičke | 0 € |
| 2025-06-27 | Stredná priemyselná škola dopravná, Hlavná 113, Košice | Zmluva o zápožičke k software SPED | 0 € |
| 2025-06-26 | Stredná odborná škola dopravy a služieb, Mierová 727, Strážske | Zmluva o zápožičke k software SPED | 0 € |
| 2024-09-23 | Stredná priemyselná škola technická | Zmluva o zápožičke k software SPED | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
APK software, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35816601/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35816601/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35816601", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →