SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 2 Ring, spol. s r.o.
- IČO35812010
- DIČ2020259626
- IČ DPHSK2020259626
- LEI097900BHLW0000091852
- NACE6210
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví 6210.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
2.96 mil. €
Zisk 245k €
Zamestnanci
20–24
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2.96mil. €
↗ +9.7% YoY
EBITDA · 2024
1.41mil. €
Čistý zisk · 2024
245k €
Aktíva spolu
4.32mil. €
Zamestnanci
20–24
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
11 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.96 mil. € | 1.41 mil. € | 245k € | 4.32 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.7 mil. € | 1.09 mil. € | -51k € | 3.13 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 3.87 mil. € | 2.45 mil. € | 859k € | 3.83 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 3.66 mil. € | 2.43 mil. € | 1.13 mil. € | 3.63 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 3.47 mil. € | 2.43 mil. € | 1.19 mil. € | 3.21 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.96 M € | 2.70 M € | 3.87 M € | 3.66 M € | 3.47 M € | 3.89 M € |
| EBITDA | 1.41 M € | 1.09 M € | 2.45 M € | 2.43 M € | 2.43 M € | 2.52 M € |
| EBITDA marža | 47.7 % | 40.3 % | 63.3 % | 66.2 % | 70.1 % | 64.9 % |
| Čistý zisk | 245 tis. € | -51 tis. € | 859 tis. € | 1.13 M € | 1.19 M € | 1.53 M € |
| Aktíva spolu | 4.32 M € | 3.13 M € | 3.83 M € | 3.63 M € | 3.21 M € | 3.76 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JK
Konateľ
Jakub Krajčovič
IO
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ondrej Smolár
IO
Konateľ
Ing. Ondrej Smolár
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Zoltán Vašš | Konateľ | 2019-12-18 | 2025-11-18 |
| Ing. Zoltán Vašš | Konateľ | 2019-12-18 | 2025-11-05 |
| Ing. Vladimír Šikura | Konateľ | 2011-05-16 | 2020-05-07 |
| Ing. Vladimír Šikura | Konateľ | 2011-05-16 | 2019-12-18 |
| Ing. Ondrej Smolár | Konateľ | 2001-05-16 | 2019-09-05 |
| Ing. Ondrej Smolár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-05-16 | 2022-08-22 |
| Ing. Vladimír Šikura | Konateľ | 2001-05-16 | 2019-09-05 |
| Ing. Vladimír Šikura | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-05-16 | 2020-05-07 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ondrej Smolár
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 15 polí.
Obchodné meno
2 Ring, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Plynárenská 5
Vznik
2001-05-16 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35812010RPO
DIČ
2020259626FS
IČ DPH
SK2020259626 · aktívneFS
LEI
097900BHLW0000091852GLEIF
NACE
6210
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK3811000000002621043707FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
2 Ring, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35812010/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35812010/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35812010", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →