SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 VST Production s.r.o.
- IČO35799960
- DIČ2020282264
- IČ DPHSK2020282264
- NACE1623 · Výroba stavebnostolárska
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví Výroba stavebnostolárska, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
F · 0/100
Kritické riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2022
4.41 mil. €
Zisk -1.65 mil. €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2022
4.41mil. €
↘ -39.8% YoY
EBITDA · 2022
-908k €
Čistý zisk · 2022
-1.65mil. €
Aktíva spolu
4.54mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
2
Σ 42k €
Kredit
F· 0/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
26k €
Dlh zdravotnej poisťovne
40k €
Dlh sociálnej poisťovne
260k €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 4.41 mil. € | -908k € | -1.65 mil. € | 4.54 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 7.32 mil. € | -2.35 mil. € | -2.9 mil. € | 6.01 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 8.13 mil. € | 1.88 mil. € | 137k € | 9.71 mil. € | RUZ závierka |
| 2019 | 8.78 mil. € | 1.68 mil. € | 13k € | 11.29 mil. € | RUZ závierka |
| 2018 | 7.67 mil. € | 1.14 mil. € | 47k € | 9.94 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 4.41 M € | 7.32 M € | 8.13 M € | 8.78 M € | 7.67 M € | 7.03 M € |
| EBITDA | -908 tis. € | -2.35 M € | 1.88 M € | 1.68 M € | 1.14 M € | 684 tis. € |
| EBITDA marža | -20.6 % | -32.1 % | 23.1 % | 19.2 % | 14.8 % | 9.7 % |
| Čistý zisk | -1.65 M € | -2.90 M € | 137 tis. € | 13 tis. € | 47 tis. € | -595 tis. € |
| Aktíva spolu | 4.54 M € | 6.01 M € | 9.71 M € | 11.29 M € | 9.94 M € | 10.04 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Martin Keszőcze
MD
Konateľ
Marek Dubravík
VN
Konateľ
Vladimír Novák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Martin Keszőcze | Konateľ | 2023-01-01 | 2025-12-31 |
| Mgr. Martin Keszőcze | Konateľ | 2023-01-01 | 2026-01-05 |
| Bc. Pavol Kováč | Konateľ | 2021-02-15 | 2021-03-23 |
| Pavol Kováč | Konateľ | 2021-02-15 | 2021-12-03 |
| Pavol Kováč | Konateľ | 2021-02-15 | 2021-11-19 |
| Annika Hämmerle | Konateľ | 2019-07-15 | 2021-02-15 |
| Annika Hämmerle | Konateľ | 2019-07-15 | 2021-03-02 |
| Anders Rådestad | Konateľ | 2016-12-13 | 2018-06-29 |
| Anders Rådestad | Konateľ | 2016-12-13 | 2018-07-24 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
VST Production s.r.o.RPO
Sídlo
Novozámocká 179
Vznik
2000-11-09 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35799960RPO
DIČ
2020282264FS
IČ DPH
SK2020282264 · aktívneFS
NACE
1623 · Výroba stavebnostolárska
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK6011000000002926290186FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-02-16 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. | Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 | 21k € |
| 2023-03-28 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. | Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 | 21k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
VST Production s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35799960/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35799960/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35799960", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →