AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 SLOVARM, a.s.
- IČO35792680
- DIČ2020257118
- IČ DPHSK2020257118
- NACE2814 · Výroba kohútikov,ventil.
Akciová spoločnosť, registrovaná 2000, so sídlom v Myjava, SK. Pôsobí v odvetví Výroba kohútikov,ventil., 32 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Important
Príloha · mfg-machinery
Tržby · 2025
21.32 mil. €
Zisk 93k €
Zamestnanci
150–199
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
21.32mil. €
↗ +1.9% YoY
EBITDA · 2025
1.46mil. €
Čistý zisk · 2025
93k €
Aktíva spolu
19.53mil. €
Zamestnanci
150–199
CRZ zmluvy
32
Σ 21k €
EU projekty
1
Σ 330k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21.32 mil. € | 1.46 mil. € | 93k € | 19.53 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 20.92 mil. € | 2.39 mil. € | 472k € | 21.08 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 21.3 mil. € | 2.67 mil. € | 978k € | 17.96 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 22.09 mil. € | 3.32 mil. € | 1.46 mil. € | 17.64 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 21.87 mil. € | 3.62 mil. € | 1.4 mil. € | 18.74 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 21.32 M € | 20.92 M € | 21.30 M € | 22.09 M € | 21.87 M € | 18.30 M € |
| EBITDA | 1.46 M € | 2.39 M € | 2.67 M € | 3.32 M € | 3.62 M € | 2.55 M € |
| EBITDA marža | 6.9 % | 11.4 % | 12.6 % | 15 % | 16.6 % | 13.9 % |
| Čistý zisk | 93 tis. € | 472 tis. € | 978 tis. € | 1.46 M € | 1.40 M € | 705 tis. € |
| Aktíva spolu | 19.53 M € | 21.08 M € | 17.96 M € | 17.64 M € | 18.74 M € | 17.89 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Člen dozorného orgánu
Ing. Milan Špak
IŠ
Člen predstavenstva
Ing. Štefan Vystavel
PŠ
Člen dozorného orgánu
Peter Špak
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Martin Jelínek | Člen predstavenstva | 2021-08-25 | — |
| Radovan Pobočík | predseda | 2019-07-01 | — |
| Lenka Mocková | Člen dozorného orgánu | 2012-04-30 | — |
| Ing. Štefan Vystavel | člen | 2020-01-07 | 2021-08-25 |
| Ing. Štefan Vystavel | člen | 2020-01-07 | 2021-09-08 |
| Darek Stöhr | člen | 2019-07-01 | 2023-02-08 |
| Darek Stöhr | člen | 2019-07-01 | 2023-01-16 |
| Ing. Bohuslav Koči | člen | 2019-07-01 | 2020-01-07 |
| Ing. Bohuslav Koči | člen | 2019-07-01 | 2020-02-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Milan Špak
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
SLOVARM, a.s.RPO
Sídlo
Dolná 1259/2
Vznik
2000-07-26 · 26 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
35792680RPO
DIČ
2020257118FS
IČ DPH
SK2020257118 · aktívneFS
NACE
2814 · Výroba kohútikov,ventil.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Myjava
Krajina
SK
IBAN
SK0509000000005142973863FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2018-01-12 | Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku | 111k € |
| 2023-04-19 | Stredná priemyselná škola, Ul.SNP 413/8, Myjava | Darovacia zmluva | 5 000 € |
| 2025-01-20 | Mesto Myjava | Zmluva PCO - SLOVARM, a.s. | 2 904 € |
| 2024-11-21 | Stredná priemyselná škola, Ul.SNP 413/8, Myjava | Darovacia zmluva | 2 000 € |
| 2024-12-06 | Sociálne služby Myjava, n. o. | Darovacia zmluva | 1 200 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
ImportantKlasifikácia subjektu
SLOVARM, a.s. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · mfg-machinery. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35792680/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35792680/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35792680", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →