AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 Petit Press, a.s.
- IČO35790253
- DIČ2020278766
- IČ DPHSK2020278766
- LEI097900CAKA0000067972
- NACE5812 · Vydávanie adresárov
Akciová spoločnosť, registrovaná 2000, so sídlom v Bratislava 1, SK. Pôsobí v odvetví Vydávanie adresárov, 128 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
24.56 mil. €
Zisk 953k €
Zamestnanci
150–199
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
24.56mil. €
↗ +2.2% YoY
EBITDA · 2024
2.24mil. €
Čistý zisk · 2024
953k €
Aktíva spolu
19.86mil. €
Zamestnanci
150–199
CRZ zmluvy
128
Σ 2.14 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
36 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 24.56 mil. € | 2.24 mil. € | 953k € | 19.86 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 24.03 mil. € | 1.82 mil. € | 716k € | 16.1 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 24.04 mil. € | 2.06 mil. € | 872k € | 18.98 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 22.23 mil. € | 3.17 mil. € | 1.6 mil. € | 21.36 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 21.06 mil. € | 2.42 mil. € | 992k € | 20.74 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 24.56 M € | 24.03 M € | 24.04 M € | 22.23 M € | 21.06 M € | 24.12 M € |
| EBITDA | 2.24 M € | 1.82 M € | 2.06 M € | 3.17 M € | 2.42 M € | 1.81 M € |
| EBITDA marža | 9.1 % | 7.6 % | 8.6 % | 14.2 % | 11.5 % | 7.5 % |
| Čistý zisk | 953 tis. € | 716 tis. € | 872 tis. € | 1.60 M € | 992 tis. € | 583 tis. € |
| Aktíva spolu | 19.86 M € | 16.10 M € | 18.98 M € | 21.36 M € | 20.74 M € | 19.88 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JM
Člen dozorného orgánu
Jana Masarovičová
MV
Člen dozorného orgánu
Marc Vangeel
MV
Člen dozorného orgánu
Martin Vajda
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Michal Kamas | Člen dozorného orgánu | 2024-11-18 | — |
| Alexej Fulmek | Predseda predstavenstva | 2024-11-14 | — |
| Grzegorz Kossakowski | Člen dozorného orgánu | 2024-11-14 | — |
| Juraj Vajda | Člen dozorného orgánu | 2024-11-14 | — |
| Ľubica Tomková | Člen predstavenstva | 2024-11-14 | — |
| Milan Mokráň | Člen predstavenstva | 2024-11-14 | — |
| Peter Mačinga | Člen predstavenstva | 2024-11-14 | — |
| Roman Krpelan | Člen predstavenstva | 2024-11-14 | — |
| Alexej Fulmek | Predseda predstavenstva | 2024-11-14 | 2025-10-24 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Alexej Fulmek
Peter Mačinga
Milan Mokráň
Roman Krpelan
Ľubica Tomková
Tomáš Prokopčák
Alexej Fulmek
Peter Mačinga
Milan Mokráň
Tomáš Prokopčák
Ľubica Tomková
Harlan Miles Mandel
Marek Dospiva
Jaroslav Haščák
Jozef Grnáčik
Igor Grošaft
Vladimír Rajčák
Ivan Sámel
Peter Vajda
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 15 polí.
Obchodné meno
Petit Press, a.s.RPO
Sídlo
Lazaretská 12
Vznik
2000-06-14 · 26 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
35790253RPO
DIČ
2020278766FS
IČ DPH
SK2020278766 · aktívneFS
LEI
097900CAKA0000067972GLEIF
NACE
5812 · Vydávanie adresárov
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava 1
Krajina
SK
IBAN
SK0211000000002946029663FS
Bankové účty
21 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2018-06-28 | Ministerstvo životného prostredia SR | RÁMCOVÁ DOHODA | 180k € |
| 2020-11-23 | Ministerstvo dopravy a výstavby SR | Zmluva na nákup vysielacieho času | 176k € |
| 2018-08-10 | Úrad vlády SR | ZMLUVA NA NÁKUP VYSIELACIEHO ČASU | 128k € |
| 2025-03-19 | Trnavský samosprávny kraj | Rámcová dohoda pre Časť č. 2: Tlač a distribúcia v okresoch Hlohovec, Piešťany a Trnava a vybraných obciach v okrese Galanta | 112k € |
| 2019-01-18 | Ministerstvo dopravy a výstavby SR | Zmluva na nákup vysielacieho času | 108k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Petit Press, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35790253/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35790253/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35790253", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →