SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 TachTest, s. r. o.

  • IČO35777028
  • DIČ2021488854
  • IČ DPHSK2021488854
  • NACE4755

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 4755.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
727k €
↗ +5.3% YoY
EBITDA · 2024
162k €
Čistý zisk · 2024
116k €
Aktíva spolu
420k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A+· 95/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 264k 528k 799k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 727k € 162k € 116k € 420k € RUZ závierka
2023 690k € 134k € 93k € 355k € RUZ závierka
2022 492k € 86k € 56k € 273k € RUZ závierka
2021 404k € 80k € 54k € 259k € RUZ závierka
2020 479k € 105k € 75k € 238k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby727 tis. €690 tis. €492 tis. €404 tis. €479 tis. €387 tis. €
EBITDA162 tis. €134 tis. €86 tis. €80 tis. €105 tis. €105 tis. €
EBITDA marža22.3 %19.4 %17.5 %19.9 %21.8 %27.2 %
Čistý zisk116 tis. €93 tis. €56 tis. €54 tis. €75 tis. €78 tis. €
Aktíva spolu420 tis. €355 tis. €273 tis. €259 tis. €238 tis. €227 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Milan Krajčír
Od 2022-09-24
IE
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Eugen Kánovics
Od 2022-05-24
IM
Konateľ
Ing. Milan Krajčír
Od 2012-08-16

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Eugen Kánovics Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-05-18 2022-05-23
PhDr. Andrea Kánovicsová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-02-06 2016-05-17
Mgr. Andrea Kánovicsová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-10-02 2013-02-05
Ing. Andrea Kánovicsová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-09-06 2012-10-01
Ing. Milan Krajčír Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-09-06 2022-09-23
Eugen Kánovics Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-11-22 2012-09-05
Ing. Eugen Kánovics Konateľ 1999-11-22 2012-09-05
Ing. Eugen Kánovics Konateľ 1999-11-22 2003-07-07
Ing. Eugen Kánovics Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-11-22 2012-09-05

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
TachTest, s. r. o.RPO
Sídlo
Stará Vajnorská 3
Vznik
1999-11-22 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35777028RPO
DIČ
2021488854FS
IČ DPH
SK2021488854 · aktívneFS
NACE
4755
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK6002000000003099097554FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TachTest, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35777028/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35777028/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35777028",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →