AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 SBF a.s.
- IČO35746220
- DIČ2021392406
- IČ DPHSK2021392406
- LEI097900BHMP0000101457
- NACE7020
Akciová spoločnosť, registrovaná 1998, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví 7020.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
21k €
↘ -84.0% YoY
EBITDA · 2025
-56k €
Čistý zisk · 2025
-44k €
Aktíva spolu
225k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
29 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21k € | -56k € | -44k € | 225k € | RUZ závierka |
| 2024 | 134k € | 4 120 € | 14k € | 268k € | RUZ závierka |
| 2023 | 167k € | 51k € | 58k € | 235k € | RUZ závierka |
| 2022 | 100k € | -5 657 € | 1 479 € | 195k € | RUZ závierka |
| 2021 | 113k € | -2 676 € | 1 050 € | 145k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 21 tis. € | 134 tis. € | 167 tis. € | 100 tis. € | 113 tis. € | 40 tis. € |
| EBITDA | -56 tis. € | 4 tis. € | 51 tis. € | -6 tis. € | -3 tis. € | -43 tis. € |
| EBITDA marža | -263.6 % | 3.1 % | 30.5 % | -5.6 % | -2.4 % | -108.9 % |
| Čistý zisk | -44 tis. € | 14 tis. € | 58 tis. € | 1 tis. € | 1 tis. € | -42 tis. € |
| Aktíva spolu | 225 tis. € | 268 tis. € | 235 tis. € | 195 tis. € | 145 tis. € | 240 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IA
Podpredseda predstavenstva
Ing. Adrian Schnierer
IA
Člen dozorného orgánu
Ing. Anton Orávik
ID
Predstavenstvo
Ing. Danica Michalková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mária Martinková | Člen dozorného orgánu | 2021-03-13 | — |
| Miroslav Bróz | Člen dozorného orgánu | 2021-03-13 | — |
| Pavol Prekop | Predseda predstavenstva | 2021-03-13 | — |
| Mgr. Danica Kozáková | Člen dozorného orgánu | 2016-01-01 | 2021-03-24 |
| Mgr. Danica Kozáková | Člen dozorného orgánu | 2016-01-01 | 2021-03-12 |
| Ing. Danica Michalková | člen | 2014-05-31 | 2021-03-12 |
| Ing. Danica Michalková | člen | 2014-05-31 | 2021-03-24 |
| Miroslav Bróz | Člen dozorného orgánu | 2014-05-31 | 2021-03-12 |
| Miroslav Bróz | Člen dozorného orgánu | 2014-05-31 | 2021-03-24 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
SBF a.s.RPO
Sídlo
Kuzmányho 8
Vznik
1998-05-15 · 28 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
35746220RPO
DIČ
2021392406FS
IČ DPH
SK2021392406 · aktívneFS
LEI
097900BHMP0000101457GLEIF
NACE
7020
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK7175000000000207958523FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SBF a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35746220/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35746220/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35746220", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →