SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 NESIA trade s.r.o.
- IČO35740990
- DIČ2021371539
- IČ DPHSK2021371539
- NACE4755
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Banská Štiavnica, SK. Pôsobí v odvetví 4755, 8 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
A+ · 93/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
6.02 mil. €
Zisk 20k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
6.02mil. €
↘ -2.9% YoY
EBITDA · 2024
308k €
Čistý zisk · 2024
20k €
Aktíva spolu
3.22mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
8
Σ 45k €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Prepojené
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 6.02 mil. € | 308k € | 20k € | 3.22 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 6.2 mil. € | 257k € | 3 568 € | 3.48 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 7.05 mil. € | 210k € | 28k € | 2.69 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 4.69 mil. € | 216k € | 113k € | 1.51 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 2.28 mil. € | 146k € | 79k € | 639k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 6.02 M € | 6.20 M € | 7.05 M € | 4.69 M € | 2.28 M € | 1.34 M € |
| EBITDA | 308 tis. € | 257 tis. € | 210 tis. € | 216 tis. € | 146 tis. € | 82 tis. € |
| EBITDA marža | 5.1 % | 4.1 % | 3 % | 4.6 % | 6.4 % | 6.1 % |
| Čistý zisk | 20 tis. € | 4 tis. € | 28 tis. € | 113 tis. € | 79 tis. € | 37 tis. € |
| Aktíva spolu | 3.22 M € | 3.48 M € | 2.69 M € | 1.51 M € | 639 tis. € | 555 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MR
Člen dozorného orgánu
Mgr. Renáta Hudáková
MR
Člen dozorného orgánu
Mgr. Roman Iro
MH
Člen dozorného orgánu
Miroslav Hudák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Daniel Hudák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-09-24 | — |
| Ing. Miroslav Hudák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-09-24 | — |
| Daniel Hudák | Konateľ | 2016-04-28 | — |
| Miroslav Hudák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-09-24 | 2024-07-22 |
| Ing. Miroslav Hudák | Konateľ | 2021-09-13 | 2025-04-30 |
| Ing. Miroslav Hudák | Konateľ | 2021-09-13 | 2025-04-17 |
| Daniel Hudák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-04-30 | 2021-09-23 |
| Daniel Hudák | Konateľ | 2016-04-28 | 2024-11-28 |
| Jarmila Šimeková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-01-10 | 2009-04-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
NESIA trade s.r.o.RPO
Sídlo
Brezová 2826/4B
Vznik
1998-02-06 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35740990RPO
DIČ
2021371539FS
IČ DPH
SK2021371539 · aktívneFS
NACE
4755
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Štiavnica
Krajina
SK
Web
IBAN
SK0575000000004029290425FS
Bankové účty
10 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2026-02-24 | agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik | Zmluva o spolupráci uzatvorená podľa ust. § 269 ods. 2 zák. č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník v znení neskorších predpisov | 17k € |
| 2023-01-31 | Základná škola s materskou školou Maximiliána Hella, Štiavnické Bane 128 | Kúpna zmluva | 13k € |
| 2024-08-22 | Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici | Sponzorská zmluva | 12k € |
| 2019-11-22 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica | Dohoda o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa, ktorý na tento účel vytvorí pracovné miesto podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z.z., v rámci NP "Praxou k zamestnaniu - 2" | 6 855 € |
| 2025-08-19 | Zariadenie sociálnych služieb Záhonok | Darovacia zmluva | 1 500 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
NESIA trade s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35740990/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35740990/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35740990", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →