SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AGM, spol. s r.o.
- IČO34148426
- DIČ2020410799
- IČ DPHSK2020410799
- NACE2830 · Výroba poľnohosp.strojov
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1996, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví Výroba poľnohosp.strojov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 98/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
2.39mil. €
↘ -38.2% YoY
EBITDA · 2025
278k €
Čistý zisk · 2025
176k €
Aktíva spolu
1.15mil. €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A+· 98/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
98 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.39 mil. € | 278k € | 176k € | 1.15 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 3.87 mil. € | 688k € | 506k € | 2.44 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2 mil. € | 153k € | 83k € | 1.97 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.65 mil. € | 489k € | 362k € | 1.62 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.1 mil. € | 319k € | 231k € | 1.48 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.39 M € | 3.87 M € | 2.00 M € | 2.65 M € | 2.10 M € | 1.73 M € |
| EBITDA | 278 tis. € | 688 tis. € | 153 tis. € | 489 tis. € | 319 tis. € | 291 tis. € |
| EBITDA marža | 11.7 % | 17.8 % | 7.7 % | 18.4 % | 15.2 % | 16.8 % |
| Čistý zisk | 176 tis. € | 506 tis. € | 83 tis. € | 362 tis. € | 231 tis. € | 210 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.15 M € | 2.44 M € | 1.97 M € | 1.62 M € | 1.48 M € | 1.30 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MČ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Čerešník
PČ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Čerešník
PČ
Konateľ
Peter Čerešník
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Miroslav Čerešník | Konateľ | 2015-01-29 | 2014-11-04 |
| Miroslav Čerešník | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-01-29 | 2022-05-22 |
| Peter Čerešník | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-10-31 | 2022-05-22 |
| Jozef Kováčik | Konateľ | 2012-03-17 | 2012-02-23 |
| Pavel Líška | Konateľ | 2012-03-17 | 2012-02-23 |
| Jozef Kováčik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-01-25 | 2012-03-16 |
| Miroslav Čerešník | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-01-25 | 2015-01-28 |
| Pavel Líška | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-01-25 | 2012-03-16 |
| Jozef Kováčik | Konateľ | 1996-10-14 | 2012-03-16 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Miroslav Čerešník
Peter Čerešník
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
AGM, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Cabajská 25
Vznik
1996-10-14 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
34148426RPO
DIČ
2020410799FS
IČ DPH
SK2020410799 · aktívneFS
NACE
2830 · Výroba poľnohosp.strojov
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK3311000000002629290737FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2017-02-22 | Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre | DOHODA O SPOLUPRÁCI | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AGM, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/34148426/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/34148426/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "34148426", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →