SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Donau farm Padáň, s.r.o.

  • IČO34147519
  • DIČ2020369032
  • IČ DPHSK2020369032
  • LEI097900BIIH0000166792
  • NACE0111 · Pestov.obilnín

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1996, so sídlom v Blahová, SK. Pôsobí v odvetví Pestov.obilnín, 5 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 4.23 mil. € Zisk 4.61 mil. €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
4.23mil. €
↘ -10.4% YoY
EBITDA · 2025
673k €
Čistý zisk · 2025
4.61mil. €
Aktíva spolu
12.97mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
5
Σ 4 765 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 53 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 75
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 3M 5M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 4.23 mil. € 673k € 4.61 mil. € 12.97 mil. € RUZ závierka
2024 4.72 mil. € 1.17 mil. € 693k € 7.78 mil. € RUZ závierka
2023 3.04 mil. € -515k € -949k € 8.55 mil. € RUZ závierka
2022 2.96 mil. € 482k € 2.84 mil. € 7.43 mil. € RUZ závierka
2021 2.41 mil. € 320k € -5 572 € 4.55 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby4.23 M €4.72 M €3.04 M €2.96 M €2.41 M €2.79 M €
EBITDA673 tis. €1.17 M €-515 tis. €482 tis. €320 tis. €492 tis. €
EBITDA marža15.9 %24.8 %-17 %16.3 %13.3 %17.6 %
Čistý zisk4.61 M €693 tis. €-949 tis. €2.84 M €-6 tis. €169 tis. €
Aktíva spolu12.97 M €7.78 M €8.55 M €7.43 M €4.55 M €11.76 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JC
Konateľ
Jorgen Christian Skeel
Od 2007-06-11
PL
Konateľ
Per Lykkegaard Christensen
Od 2007-06-11
JC
Konateľ
Jozef Chrenko
Od 2010-12-30
Do 2010-12-09

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ditlev Gustav Wedell Wedellsborg Konateľ 2007-06-11 2008-03-31
Ditlev Gustav Wedell Wedellsborg Konateľ 2007-06-11 2008-05-27
Frands Axel Michael Brockenhuus - Schack Konateľ 2007-06-11 2008-05-27
Frands Axel Michael Brockenhuus - Schack Konateľ 2007-06-11 2008-03-31
Jorgen Christian Skeel Konateľ 2007-06-11 2021-07-21
Lars Peter Andersen Konateľ 2007-06-11 2008-05-27
Lars Peter Andersen Konateľ 2007-06-11 2008-03-31
Per Lykkegaard Christensen Konateľ 2007-06-11 2022-04-26
Peter Michael Moller Konateľ 2007-06-11 2009-06-25

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Anders Holch Povlsen
od 2018-09-27
Anders Kirk Johansen
od 2017-07-18 · do 2018-09-27
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Donau farm Padáň, s.r.o.RPO
Sídlo
Hlavná 65
Vznik
1996-09-26 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
34147519RPO
DIČ
2020369032FS
IČ DPH
SK2020369032 · aktívneFS
LEI
097900BIIH0000166792GLEIF
NACE
0111 · Pestov.obilnín
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Blahová
Krajina
SK
IBAN
SK6911000000002627105067FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv 4 765 € celková hodnota 2025-09-17 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-10-17 Obec Chorvátsky Grob Zmluva o nájme poľnohospodárskych pozemkov č. 119284/2022 4 579 €
2017-11-22 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum Zmluva o poskytnutí služby č. 39/2017/ST 3 533 €
2012-10-25 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č. 403/803-10/2012 o poskytnutí dotácie na platby poistného 1 528 €
2011-03-26 Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Zmluva o refundovaní výdavkov z prostriedkov štátneho rozpočtu na hospodársku mobilizáciu na rok 2011 340 €
2024-12-17 Obec Boheľov Zmluva o nájme poľnohospodárskej pozemkov č. 1014 185 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Donau farm Padáň, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/34147519/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/34147519/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "34147519",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →