SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MAHA spol. s r.o.
- IČO34146547
- DIČ2020381814
- IČ DPHSK2020381814
- NACE4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1996, so sídlom v Horná Streda, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.s rozl.tov..
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
B · 75/100
Nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
16k €
↘ -25.0% YoY
EBITDA · 2024
-26k €
Čistý zisk · 2024
-14k €
Aktíva spolu
1.12mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
B· 75/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
6 287 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
82 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
B
75 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 16k € | -26k € | -14k € | 1.12 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 22k € | 637k € | 617k € | 1.47 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 59k € | 23k € | 2 170 € | 621k € | RUZ závierka |
| 2021 | 56k € | 20k € | 1 775 € | 573k € | RUZ závierka |
| 2020 | 47k € | 15k € | 4 106 € | 561k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 16 tis. € | 22 tis. € | 59 tis. € | 56 tis. € | 47 tis. € | 36 tis. € |
| EBITDA | -26 tis. € | 637 tis. € | 23 tis. € | 20 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € |
| EBITDA marža | -158.8 % | 2923.6 % | 38.9 % | 34.8 % | 33.1 % | 42 % |
| Čistý zisk | -14 tis. € | 617 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | 4 tis. € | 5 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.12 M € | 1.47 M € | 621 tis. € | 573 tis. € | 561 tis. € | 580 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IĽ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ľubica Haščičová
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Marian Haščič
IM
Konateľ
Ing. Marián Haščič
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Ľubica Haščičová | Konateľ | 1998-07-09 | — |
| Ing. Ľubica Haščičová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-07-20 | 2023-03-27 |
| Ing. Ľubica Haščičová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-08-23 | 2006-07-19 |
| Ing. Marian Haščič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-08-23 | 2023-03-27 |
| Ing. Ľubica Haščičová | Konateľ | 2000-02-02 | 2003-01-27 |
| Ing. Marian Haščič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-02-02 | 2000-08-22 |
| Ing. Ľubica Haščičová | Konateľ | 1998-07-09 | 2006-07-19 |
| Ing. Marian Haščič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1997-05-07 | 2000-02-01 |
| Ing. Marian Haščič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1996-09-12 | 1997-05-06 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
MAHA spol. s r.o.RPO
Sídlo
531
Vznik
1996-09-12 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
34146547RPO
DIČ
2020381814FS
IČ DPH
SK2020381814 · aktívneFS
NACE
4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Horná Streda
Krajina
SK
IBAN
SK0711000000002628724337FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MAHA spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/34146547/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/34146547/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "34146547", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →