SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Poľno SME, s.r.o.
- IČO34144714
- DIČ2020415155
- IČ DPHSK2020415155
- LEI315700OIJE53ZWIDVP48
- NACE0111 · Pestov.obilnín
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1996, so sídlom v Palárikovo, SK. Pôsobí v odvetví Pestov.obilnín, 26 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
7.04 mil. €
Zisk 243k €
Zamestnanci
50–99
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
7.04mil. €
↘ -27.9% YoY
EBITDA · 2025
1.09mil. €
Čistý zisk · 2025
243k €
Aktíva spolu
10.98mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
26
Σ 708k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.04 mil. € | 1.09 mil. € | 243k € | 10.98 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 9.77 mil. € | 1.58 mil. € | 673k € | 12.62 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 9.94 mil. € | 1.66 mil. € | 807k € | 11.49 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 13.96 mil. € | 3.58 mil. € | 2.28 mil. € | 13.22 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 8.91 mil. € | 2.06 mil. € | 960k € | 9.28 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 7.04 M € | 9.77 M € | 9.94 M € | 13.96 M € | 8.91 M € | 7.24 M € |
| EBITDA | 1.09 M € | 1.58 M € | 1.66 M € | 3.58 M € | 2.06 M € | 1.06 M € |
| EBITDA marža | 15.5 % | 16.2 % | 16.8 % | 25.6 % | 23.2 % | 14.6 % |
| Čistý zisk | 243 tis. € | 673 tis. € | 807 tis. € | 2.28 M € | 960 tis. € | 75 tis. € |
| Aktíva spolu | 10.98 M € | 12.62 M € | 11.49 M € | 13.22 M € | 9.28 M € | 9.66 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IR
Konateľ
Ing. Renáta Mračnová
IR
Konateľ
Ing. Roman Černák
IZ
Konateľ
Ing. Zoltán Černák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| PhDr. Eva Garajová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-11-03 | 2003-11-03 |
| PhDr. Eva Garajová | Člen dozorného orgánu | 2002-11-25 | 2003-11-03 |
| Ing. Ján Badin | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-07-30 | 2003-11-03 |
| Ing. Martin Forró | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-07-30 | 2003-11-03 |
| Ing. Pavol Hudák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-07-30 | 2003-11-03 |
| Jozef Steiner | Člen dozorného orgánu | 2001-07-30 | 2003-11-02 |
| Jozef Steiner | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-07-30 | 2003-11-02 |
| Ing. Ján Badin | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-07-27 | 2001-07-29 |
| Ing. Jaroslav Kodada | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-07-27 | 2003-11-03 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Roman Černák
Renáta Mračnová
Zoltán Černák
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 15 polí.
Obchodné meno
Poľno SME, s.r.o.RPO
Sídlo
Remeselnícka 2
Vznik
1996-08-05 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
34144714RPO
DIČ
2020415155FS
IČ DPH
SK2020415155 · aktívneFS
LEI
315700OIJE53ZWIDVP48GLEIF
NACE
0111 · Pestov.obilnín
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Palárikovo
Krajina
SK
IBAN
SK7711110000006603083025FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-11-03 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 041NR520483 | 268k € |
| 2024-06-24 | MH Invest, s.r.o. | Kúpna zmluva | 215k € |
| 2015-09-15 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku | 141k € |
| 2021-12-17 | Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum | Zmluva o spolupráci č. 98/2021/CR | 47k € |
| 2020-12-01 | Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum | Zmluva o poskytnutí služby č. 87/2020/CR | 35k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Poľno SME, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/34144714/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/34144714/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "34144714", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →