SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ALMIRA, s.r.o.

  • IČO34137904
  • DIČ2020418719
  • IČ DPHSK2020418719
  • NACE2051 · Výroba výbušnín

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1996, so sídlom v Žabokreky nad Nitrou, SK. Pôsobí v odvetví Výroba výbušnín.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
153k €
↘ -18.4% YoY
EBITDA · 2025
-2 256 €
Čistý zisk · 2025
-8 133 €
Aktíva spolu
215k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 437 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 95k 190k 288k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 153k € -2 256 € -8 133 € 215k € RUZ závierka
2024 187k € 5 173 € -690 € 233k € RUZ závierka
2023 219k € 17k € 5 566 € 224k € RUZ závierka
2022 250k € 39k € 23k € 221k € RUZ závierka
2021 262k € 44k € 28k € 202k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby153 tis. €187 tis. €219 tis. €250 tis. €262 tis. €206 tis. €
EBITDA-2 tis. €5 tis. €17 tis. €39 tis. €44 tis. €30 tis. €
EBITDA marža-1.5 %2.8 %7.6 %15.5 %16.8 %14.3 %
Čistý zisk-8 tis. €-690 €6 tis. €23 tis. €28 tis. €19 tis. €
Aktíva spolu215 tis. €233 tis. €224 tis. €221 tis. €202 tis. €167 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mário Vlk
Od 2020-11-21
MV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Vlk
Od 2020-11-21
PV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Vlk
Od 2020-11-21

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mário Vlk Konateľ 2019-01-14
Peter Vlk Konateľ 2018-04-10
Miroslav Vlk Konateľ 1996-04-01
Mário Vlk Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-01-25 2020-11-20
Albín Kováčik Konateľ 2018-04-28 2018-04-10
Albín Kováčik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-01-09 2018-04-27
Dušan Kováčik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-01-09 2018-04-27
Miroslav Vlk Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-01-09 2020-11-20
Peter Vlk Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-01-09 2020-11-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ALMIRA, s.r.o.RPO
Sídlo
109
Vznik
1996-04-01 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
34137904RPO
DIČ
2020418719FS
IČ DPH
SK2020418719 · aktívneFS
NACE
2051 · Výroba výbušnín
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Žabokreky nad Nitrou
Krajina
SK
IBAN
SK0302000000003846746256FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ALMIRA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/34137904/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/34137904/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "34137904",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →