SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Výroba kameňa a pieskov, spol. s r.o.; skrátene: VKP, spol. s r.o.
- IČO34137009
- DIČ2020394343
- IČ DPHSK2020394343
- NACE0812 · Prevádzka štrkovísk
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1996, so sídlom v Buková, SK. Pôsobí v odvetví Prevádzka štrkovísk, 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
3.15 mil. €
Zisk 706k €
Zamestnanci
20–24
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
3.15mil. €
↗ +10.1% YoY
EBITDA · 2025
1.2mil. €
Čistý zisk · 2025
706k €
Aktíva spolu
6.05mil. €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
3
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.15 mil. € | 1.2 mil. € | 706k € | 6.05 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 2.86 mil. € | 1.12 mil. € | 598k € | 5.49 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 3.33 mil. € | 1.43 mil. € | 781k € | 5.2 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.99 mil. € | 1.01 mil. € | 461k € | 4.35 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.81 mil. € | 1.2 mil. € | 640k € | 4.41 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3.15 M € | 2.86 M € | 3.33 M € | 2.99 M € | 2.81 M € | 2.87 M € |
| EBITDA | 1.20 M € | 1.12 M € | 1.43 M € | 1.01 M € | 1.20 M € | 1.25 M € |
| EBITDA marža | 38 % | 39.1 % | 42.9 % | 33.6 % | 42.5 % | 43.4 % |
| Čistý zisk | 706 tis. € | 598 tis. € | 781 tis. € | 461 tis. € | 640 tis. € | 700 tis. € |
| Aktíva spolu | 6.05 M € | 5.49 M € | 5.20 M € | 4.35 M € | 4.41 M € | 3.82 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Andrea Rakúsová
JZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jaroslav Zachar
MZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marek Zachar
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Marek Zachar | Konateľ | 2026-01-28 | — |
| Milan Zachar | Konateľ | 2012-03-30 | — |
| Milan Zachar | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-18 | 2026-02-16 |
| Ing. Viktor Kollárik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-12-23 | 2018-11-09 |
| Milan Zachar | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-12-23 | 2022-05-17 |
| Ing. Viktor Kolárik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-12-27 | 2004-12-22 |
| Milan Zachar | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-12-27 | 2004-12-22 |
| Ing. Pavel Duriš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-12-08 | 2004-12-22 |
| Ing. Viktor Kolárik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-12-08 | 2001-12-26 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Milan Zachar
Milan Zachar
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 12 polí.
Obchodné meno
Výroba kameňa a pieskov, spol. s r.o.; skrátene: VKP, spol. s r.o.RPO
Vznik
1996-03-18 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
34137009RPO
DIČ
2020394343FS
IČ DPH
SK2020394343 · aktívneFS
NACE
0812 · Prevádzka štrkovísk
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Buková
Krajina
SK
IBAN
SK0402000000001267544853FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2017-12-08 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Kúpna zmluva č. 64/2017 | 11k € |
| 2025-01-01 | Obec Plavecký Peter, Plavecký Peter 137 | Uloženie odpadu v areáli kameňolomu Buková | 0 € |
| 2025-01-01 | Obec Plavecký Peter, Plavecký Peter 137 | Uloženie odpadu v areáli kameňolomu Buková- OPRAVA v chýbajúcej prílohe | 0 € |
| 2022-11-01 | Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja, Bulharská 39, 918 53 Trnava 1 | Dodatok č. 6 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Výroba kameňa a pieskov, spol. s r.o.; skrátene: VKP, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/34137009/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/34137009/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "34137009", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →