SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 JUVIMA, s.r.o.

  • IČO34115617
  • DIČ2020365402
  • IČ DPHSK2020365402
  • NACE0111 · Pestov.obilnín

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1995, so sídlom v Okoč, SK. Pôsobí v odvetví Pestov.obilnín, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 91/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
611k €
↘ -0.8% YoY
EBITDA · 2024
31k €
Čistý zisk · 2024
16k €
Aktíva spolu
549k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
2
Σ 839 €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
1995
· 31 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 224k 447k 678k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 611k € 31k € 16k € 549k € RUZ závierka
2023 616k € 37k € 22k € 565k € RUZ závierka
2022 540k € 32k € 23k € 562k € RUZ závierka
2021 408k € 88k € 45k € 778k € RUZ závierka
2020 401k € 181k € 7 894 € 822k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby611 tis. €616 tis. €540 tis. €408 tis. €401 tis. €405 tis. €
EBITDA31 tis. €37 tis. €32 tis. €88 tis. €181 tis. €520 tis. €
EBITDA marža5 %6.1 %5.8 %21.6 %45.3 %128.3 %
Čistý zisk16 tis. €22 tis. €23 tis. €45 tis. €8 tis. €13 tis. €
Aktíva spolu549 tis. €565 tis. €562 tis. €778 tis. €822 tis. €629 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Július Knap
Od 2023-02-23
VK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Viola Knapová
Od 2023-02-23
AK
Konateľ
Attila Knapp
Od 2004-06-15

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Milan Knap Konateľ 2004-06-15
Imrich Csápai Konateľ 2004-10-01 2004-06-15
Július Knap Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-10-01 2023-02-22
Otto Csápai Konateľ 2004-10-01 2004-06-15
Viola Knapová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-10-01 2023-02-22
Attila Knapp Konateľ 2004-06-15 2017-06-02
Milan Knap Konateľ 2004-06-15 2017-06-02
Imrich Csápai Konateľ 1998-07-22 2004-09-30
Imrich Csápai Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-07-22 2004-09-30

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Július Knap
od 2017-08-07
Viola Knapová
od 2017-08-07
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
JUVIMA, s.r.o.RPO
Sídlo
ul. SNP 770/12
Vznik
1995-02-08 · 31 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
34115617RPO
DIČ
2020365402FS
IČ DPH
SK2020365402 · aktívneFS
NACE
0111 · Pestov.obilnín
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Okoč
Krajina
SK
IBAN
SK1575000000004030108440FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 839 € celková hodnota 2022-10-19 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2016-03-01 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č.041TT060039 880k €
2015-09-23 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. TT02759 87k €
2020-02-25 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda Dohoda o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa, ktorý na tento účel vytvorí pracovné miesto podľa § 54 7 437 €
2020-12-15 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.DZN03481 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach 661 €
2021-12-14 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.DZN05195 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach 656 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
JUVIMA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/34115617/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/34115617/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "34115617",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →