SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 D.A. PRESS, spol. s r.o.
- IČO34115595
- DIČ2020357933
- IČ DPHSK2020357933
- NACE4635 · Veľkoobchod s tabak.výr.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1995, so sídlom v Malacky, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobchod s tabak.výr., 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
B · 72/100
Nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
16.21 mil. €
Zisk 79k €
Zamestnanci
50–99
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
16.21mil. €
↘ -3.3% YoY
EBITDA · 2025
214k €
Čistý zisk · 2025
79k €
Aktíva spolu
1.38mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
2
Σ 0 €
Kredit
B· 72/100
Vznik
1995
· 31 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
B
72 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16.21 mil. € | 214k € | 79k € | 1.38 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 16.77 mil. € | 188k € | 80k € | 1.33 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 16.15 mil. € | 237k € | 118k € | 1.26 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 14.94 mil. € | 199k € | 88k € | 1.31 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 13.62 mil. € | 182k € | 82k € | 1.36 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 16.21 M € | 16.77 M € | 16.15 M € | 14.94 M € | 13.62 M € | 13.08 M € |
| EBITDA | 214 tis. € | 188 tis. € | 237 tis. € | 199 tis. € | 182 tis. € | 154 tis. € |
| EBITDA marža | 1.3 % | 1.1 % | 1.5 % | 1.3 % | 1.3 % | 1.2 % |
| Čistý zisk | 79 tis. € | 80 tis. € | 118 tis. € | 88 tis. € | 82 tis. € | 62 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.38 M € | 1.33 M € | 1.26 M € | 1.31 M € | 1.36 M € | 1.25 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IB
Konateľ
Ing. Boris Mrekaj, PhD., M.B.A.
MJ
Konateľ
Mgr. Josef Hloušek, M.B.A.
TK
Konateľ
Tomáš Kmotrík, M.B.A.
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Miroslav Horváth | Konateľ | 2026-01-01 | — |
| Darina Kujanová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-24 | 2025-12-31 |
| Miroslav Horváth | Konateľ | 2022-05-24 | 2025-12-31 |
| Miroslav Horváth | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-24 | 2025-12-31 |
| Darina Kujanová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-01-27 | 2022-05-23 |
| Darina Horváthová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-12-16 | 2016-01-26 |
| Miroslav Horváth | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-12-16 | 2022-05-23 |
| RNDr. Ľubomír Bača | Konateľ | 2002-05-23 | 2026-02-26 |
| RNDr. Ľubomír Bača | Konateľ | 2002-05-23 | 2013-08-28 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
D.A. PRESS, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Cesta Mládeže 2025
Vznik
1995-02-08 · 31 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
34115595RPO
DIČ
2020357933FS
IČ DPH
SK2020357933 · aktívneFS
NACE
4635 · Veľkoobchod s tabak.výr.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Malacky
Krajina
SK
IBAN
SK6011000000002924123691FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-07-19 | Slovenská pošta, a. s. | DOHODA O UKONČENÍ ZMLUVY | 0 € |
| 2021-06-28 | Slovenská pošta, a. s. | ZMLUVA č. 871/2021 o poštových službách na zabezpečenie činnosti Pošty Partner MALACKY 4 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
D.A. PRESS, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/34115595/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/34115595/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "34115595", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →