🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Martin · SK
ZPA PEČKY - SLOVAKIA, spol. s r.o.
IČO34115421DIČ2020361068IČ DPHSK2020361068NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchodEST.1995 · 31r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 85/1003–4 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 85/100
A
85/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
960k €
↗ +14.4% YoY
EBITDA · 2025
56k €
Čistý zisk · 2025
41k €
Aktíva spolu
151k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
1995
· 31 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ZPA PEČKY - SLOVAKIA, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 960k € | 56k € | 41k € | 151k € | RUZ závierka |
| 2024 | 839k € | 44k € | 32k € | 274k € | RUZ závierka |
| 2023 | 715k € | 37k € | 31k € | 267k € | RUZ závierka |
| 2022 | 500k € | 20k € | 15k € | 269k € | RUZ závierka |
| 2021 | 371k € | 1 837 € | 912 € | 100k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 960 tis. € | 839 tis. € | 715 tis. € | 500 tis. € | 371 tis. € | 275 tis. € |
| EBITDA | 56 tis. € | 44 tis. € | 37 tis. € | 20 tis. € | 2 tis. € | -20 tis. € |
| EBITDA marža | 5.8 % | 5.2 % | 5.2 % | 3.9 % | 0.5 % | -7.4 % |
| Čistý zisk | 41 tis. € | 32 tis. € | 31 tis. € | 15 tis. € | 912 € | -22 tis. € |
| Aktíva spolu | 151 tis. € | 274 tis. € | 267 tis. € | 269 tis. € | 100 tis. € | 79 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-06-19 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Martin | Dohoda o poskytnutí FP v rámci NP "Prvá pomoc" opatrenie č.3B | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IP
Konateľ
Ing. Peter Hriňa
LG
Konateľ
Lucia Gschwengová
LM
Konateľ
Lucia Mesiariková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Lucia Mesiariková | Konateľ | 2007-01-01 | 2016-04-18 |
| Mária Bortelová | Konateľ | 1998-09-21 | 2005-02-08 |
| Mária Bortelová | Konateľ | 1995-02-03 | 2006-12-31 |
| Mária Bortelová | Konateľ | 1995-02-03 | 1998-09-20 |
| Mária Bortelová | Konateľ | 1995-02-03 | 2006-12-31 |
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Bohumil Vejvoda
Peter Hriňa
Bohumil Vejvoda
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ZPA PEČKY - SLOVAKIA, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Kollárova 73A
Vznik
1995-02-03 · 31 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
34115421RPO
DIČ
2020361068FS
IČ DPH
SK2020361068 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Martin
Krajina
SK
IBAN
SK2211000000002625060280FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/34115421/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/34115421/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "34115421", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.