SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AGRO Hosťovce, s.r.o.
- IČO34106421
- DIČ2020412317
- IČ DPHSK2020412317
- NACE0150 · Zmiešané hospodárstvo
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1994, so sídlom v Hosťovce, SK. Pôsobí v odvetví Zmiešané hospodárstvo, 24 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
3.46 mil. €
Zisk 2 766 €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
3.46mil. €
↘ -21.6% YoY
EBITDA · 2025
578k €
Čistý zisk · 2025
2 766 €
Aktíva spolu
5.98mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
24
Σ 333k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.46 mil. € | 578k € | 2 766 € | 5.98 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 4.42 mil. € | 503k € | 12k € | 5.57 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 5.38 mil. € | 425k € | 4 186 € | 16.83 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 4.19 mil. € | 441k € | 20k € | 16.75 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 3.54 mil. € | 590k € | 142k € | 17.23 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3.46 M € | 4.42 M € | 5.38 M € | 4.19 M € | 3.54 M € | 2.14 M € |
| EBITDA | 578 tis. € | 503 tis. € | 425 tis. € | 441 tis. € | 590 tis. € | 165 tis. € |
| EBITDA marža | 16.7 % | 11.4 % | 7.9 % | 10.5 % | 16.7 % | 7.7 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | 12 tis. € | 4 tis. € | 20 tis. € | 142 tis. € | -278 tis. € |
| Aktíva spolu | 5.98 M € | 5.57 M € | 16.83 M € | 16.75 M € | 17.23 M € | 18.02 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Pavel Mozdík
IP
Konateľ
Ing. Pavel Mozdík
EH
Konateľ
Eduard Huňady
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Eduard Huňady | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-23 | 2026-01-14 |
| Ing. Štefan Kukučka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-23 | 2024-04-29 |
| Ing. Vladimír Švec | Konateľ | 2012-09-19 | 2012-07-31 |
| Ing. Juraj Hodoši | Konateľ | 2004-05-20 | 2004-01-31 |
| Ing. Pavel Mozdík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-05-20 | 2022-05-22 |
| Eduard Huňady | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-05-18 | 2022-05-22 |
| Ing. Pavel Mozdík | Konateľ | 2004-02-01 | 2017-06-20 |
| Eduard Huňady | Konateľ | 2002-12-18 | 2022-05-22 |
| Ing. Štefan Kukučka | Konateľ | 2002-12-18 | 2022-05-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Adam Stanislav Kozolka
Jana Kozolková
Eduard Huňady
Eduard Huňady
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
AGRO Hosťovce, s.r.o.RPO
Sídlo
č.1
Vznik
1994-08-23 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
34106421RPO
DIČ
2020412317FS
IČ DPH
SK2020412317 · aktívneFS
NACE
0150 · Zmiešané hospodárstvo
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Hosťovce
Krajina
SK
Web
IBAN
SK4002000000001284449559FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2019-10-28 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU č. 164NR320001 | 2.07 mil. € |
| 2019-04-24 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. 041NR290001 | 1 mil. € |
| 2012-03-23 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o zriadenie záložného práva na hnuteľný majetok č.3120/12 | 500k € |
| 2012-03-23 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o zriadenie záložného práva na hnuteľný majetok č.3144/12 | 500k € |
| 2012-03-23 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o zriadenie záložného práva na nehnuteľný majetok č.3145/12 | 500k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AGRO Hosťovce, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/34106421/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/34106421/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "34106421", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →