SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 BP AGRO - CENTRUM, spol. s r.o.

  • IČO34096698
  • DIČ2020396818
  • IČ DPHSK2020396818
  • NACE3823

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1994, so sídlom v Hlohovec, SK. Pôsobí v odvetví 3823, 20 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 94/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
107k €
↗ +16.1% YoY
EBITDA · 2025
17k €
Čistý zisk · 2025
7 592 €
Aktíva spolu
103k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
20
Σ 196k €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 39k 78k 118k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 107k € 17k € 7 592 € 103k € RUZ závierka
2024 92k € -9 816 € -48k € 94k € RUZ závierka
2023 91k € -13k € -56k € 108k € RUZ závierka
2022 93k € 9 881 € -42k € 140k € RUZ závierka
2021 76k € 13k € -37k € 185k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby107 tis. €92 tis. €91 tis. €93 tis. €76 tis. €81 tis. €
EBITDA17 tis. €-10 tis. €-13 tis. €10 tis. €13 tis. €-2 tis. €
EBITDA marža15.6 %-10.6 %-14 %10.6 %17.1 %-2.7 %
Čistý zisk8 tis. €-48 tis. €-56 tis. €-42 tis. €-37 tis. €-32 tis. €
Aktíva spolu103 tis. €94 tis. €108 tis. €140 tis. €185 tis. €202 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Magdaléna Butyková
Od 2022-10-19
PB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Butyka
Od 2022-10-19
PB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Butyka
Od 2022-10-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Butyka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-10-19
Xénia Butyková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-10-19
Peter Butyka, ml. Konateľ 2022-05-18
Ing. Peter Butyka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-12-30 2022-10-18
Peter Butyka, ml. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-12-30 2022-10-18
Ing. Peter Butyka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-02-01 2008-12-29
Ing. Peter Butyka Konateľ 1999-02-01 2008-12-29
Peter Butyka, ml. Konateľ 1999-02-01 2022-05-17
Peter Butyka, ml. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-02-01 2008-12-29

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Peter Butyka
od 2022-09-21
Peter Butyka
od 2017-08-01 · do 2021-02-04
Peter Butyka ml.
od 2017-08-01 · do 2022-09-21
Peter Butyka
od 2017-01-31 · do 2017-08-01
Peter Butyka ml.
od 2017-01-31 · do 2017-08-01
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
BP AGRO - CENTRUM, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Pod Jašterom, P.O. BOX 6
Vznik
1994-02-11 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
34096698RPO
DIČ
2020396818FS
IČ DPH
SK2020396818 · aktívneFS
NACE
3823
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Hlohovec
Krajina
SK
IBAN
SK4575000000000411866183FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
20 zmlúv 196k € celková hodnota 2025-12-23 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2019-08-02 Ústav na výkon trestu odňatia slobody a Ústav na výkon väzby Leopoldov Zmluva o likvidácii biologicky rozložiteľného odpadu a kalov 70k €
2025-12-23 Ústav na výkon trestu odňatia slobody a Ústav na výkon väzby Leopoldov Zmluva o likvidácii biologického rozložiteľného odpadu a kalov 61k €
2024-12-20 Ústav na výkon trestu odňatia slobody a Ústav na výkon väzby Leopoldov Zmluva o likvidácii biologického rozložiteľného odpadu a kalov 53k €
2021-07-16 Ústav na výkon trestu odňatia slobody a Ústav na výkon väzby Leopoldov Rámcová dohoda 38k €
2018-04-13 Ústav na výkon trestu odňatia slobody a Ústav na výkon väzby Leopoldov Rámcová dohoda 36k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BP AGRO - CENTRUM, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/34096698/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/34096698/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "34096698",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →