SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 KÁVOMATY, s.r.o.
- IČO31735657
- DIČ2020512670
- IČ DPHSK2020512670
- NACE4638 · Veľkoobch.s i.potravin.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1996, so sídlom v Kežmarok, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobch.s i.potravin., 110 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
D · 50/100
Zvýšené riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
7.25 mil. €
Zisk -343k €
Zamestnanci
50–99
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
7.25mil. €
↗ +11.5% YoY
EBITDA · 2024
362k €
Čistý zisk · 2024
-343k €
Aktíva spolu
3.49mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
110
Σ 232k €
Kredit
D· 50/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
D
50 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 7.25 mil. € | 362k € | -343k € | 3.49 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 6.5 mil. € | 262k € | -272k € | 3.38 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 5.7 mil. € | 559k € | 42k € | 2.65 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 4.85 mil. € | 658k € | 138k € | 2.27 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 5.13 mil. € | 621k € | 36k € | 2.28 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 7.25 M € | 6.50 M € | 5.70 M € | 4.85 M € | 5.13 M € | 6.67 M € |
| EBITDA | 362 tis. € | 262 tis. € | 559 tis. € | 658 tis. € | 621 tis. € | 416 tis. € |
| EBITDA marža | 5 % | 4 % | 9.8 % | 13.6 % | 12.1 % | 6.2 % |
| Čistý zisk | -343 tis. € | -272 tis. € | 42 tis. € | 138 tis. € | 36 tis. € | -122 tis. € |
| Aktíva spolu | 3.49 M € | 3.38 M € | 2.65 M € | 2.27 M € | 2.28 M € | 2.78 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
KZ
Konateľ
Kamil Zeman
IJ
Konateľ
Ing. Juraj Hanzlíček
JU
Konateľ
Jozef Ungvarský
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Jozef Ungvarský | Konateľ | 2022-03-05 | 2023-12-14 |
| Matej Sabol, M.A. | Konateľ | 2022-03-05 | 2024-10-21 |
| Matej Sabol, M.A. | Konateľ | 2022-03-05 | 2024-10-23 |
| Ing. Peter Grondžák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-10-28 | 2022-03-04 |
| Ing. Igor Treskoň | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-03-17 | 2008-06-03 |
| Ing. Peter Grondžák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-03-17 | 2021-10-27 |
| PhDr. Ivan Daňo | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-03-17 | 2008-11-18 |
| Ing. Igor Treskoň | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-08-21 | 2005-03-16 |
| Ing. Peter Grondžák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-08-21 | 2005-03-16 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ján Sabol
Zdenek Kopáčik
Mária Kopáčiková
Ján Ondruš
Robert Spišák
Mikuláš Trstenský
Ján Sabol
Peter Grondžák
Paola Melley
Peter Grondžák
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
KÁVOMATY, s.r.o.RPO
Sídlo
Nižná brána 2
Vznik
1996-10-24 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31735657RPO
DIČ
2020512670FS
IČ DPH
SK2020512670 · aktívneFS
NACE
4638 · Veľkoobch.s i.potravin.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Kežmarok
Krajina
SK
IBAN
SK0965000000000020039519FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2015-07-06 | Národná transfúzna služba SR | RÁMCOVÁ DOHODA na zabezpečenie občerstvenia pre darcov krvi | 497k € |
| 2013-03-21 | Národná transfúzna služba SR | RÁMCOVÁ KÚPNA ZMLUVA | 345k € |
| 2025-01-23 | Odvoz a likvidácia odpadu a.s. | Rámcová kúpna zmluva | 147k € |
| 2021-05-10 | Železnice Slovenskej republiky | rámcová kúpna zmluva | 115k € |
| 2017-10-16 | Národná transfúzna služba SR | Rámcová dohoda | 99k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KÁVOMATY, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31735657/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31735657/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31735657", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →