SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ORAGRO-V, s.r.o.

  • IČO31734766
  • DIČ2020489152
  • IČ DPHSK2020489152
  • NACE0111 · Pestov.obilnín

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1996, so sídlom v Marhaň, SK. Pôsobí v odvetví Pestov.obilnín, 22 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
2.69mil. €
↗ +18.6% YoY
EBITDA · 2024
-197k €
Čistý zisk · 2024
-704k €
Aktíva spolu
6.22mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
22
Σ 949k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 232 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 3M 4M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 2.69 mil. € -197k € -704k € 6.22 mil. € RUZ závierka
2023 2.27 mil. € 540k € 11k € 8.35 mil. € RUZ závierka
2022 3.47 mil. € 1.22 mil. € 598k € 7.2 mil. € RUZ závierka
2021 2.73 mil. € 731k € 145k € 6.66 mil. € RUZ závierka
2020 2.78 mil. € 663k € 78k € 7.22 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby2.69 M €2.27 M €3.47 M €2.73 M €2.78 M €1.69 M €
EBITDA-197 tis. €540 tis. €1.22 M €731 tis. €663 tis. €598 tis. €
EBITDA marža-7.3 %23.8 %35.1 %26.8 %23.8 %35.4 %
Čistý zisk-704 tis. €11 tis. €598 tis. €145 tis. €78 tis. €121 tis. €
Aktíva spolu6.22 M €8.35 M €7.20 M €6.66 M €7.22 M €6.67 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IT
Konateľ
Ing. Tomáš Volkai
Od 2025-03-27
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Rastislav Závodný
Od 2022-05-21
Do 2025-04-14
DR
Konateľ
Dušan Rejduga
Od 2020-08-14
Do 2020-08-03

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Rastislav Závodný Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-08-14 2022-05-20
Mgr. Matúš Závodný Konateľ 2020-08-03 2025-03-27
Mgr. Matúš Závodný Konateľ 2020-08-03 2024-02-07
Mgr. Matúš Závodný Konateľ 2020-08-03 2025-04-14
Dušan Rejduga Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-05-30 2020-08-13
Ing. Rastislav Závodný Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-05-30 2020-08-13
Dušan Rejduga Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-12-28 2009-05-29
Ing. Rastislav Závodný Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-12-28 2009-05-29
Dušan Rejduga Konateľ 1996-10-03 2020-08-13

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Tomáš Volkai
od 2025-05-27
Rastislav Závodný
od 2024-01-23 · do 2025-05-27
Rastislav Závodný
od 2022-02-14 · do 2024-01-23
Dušan Rejduga
od 2017-06-15 · do 2020-12-04
Rastislav Závodný
od 2017-06-15 · do 2022-02-14
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ORAGRO-V, s.r.o.RPO
Sídlo
251
Vznik
1996-10-03 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31734766RPO
DIČ
2020489152FS
IČ DPH
SK2020489152 · aktívneFS
NACE
0111 · Pestov.obilnín
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Marhaň
Krajina
SK
IBAN
SK1511000000002620027852FS
Bankové účty
6 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
22 zmlúv 949k € celková hodnota 2025-12-02 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-11-08 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 041ZA520397 386k €
2015-09-24 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č. ZA02640 223k €
2023-11-08 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 041ZA520398 220k €
2014-11-05 Pôdohospodárska platobná agentúra Dodatok č.1 k zmluve o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č.PR01342 201k €
2017-11-06 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. 041PO060232 100k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ORAGRO-V, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31734766/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31734766/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31734766",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →