SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 TERMOMARKET spol. s r.o.

  • IČO31723993
  • DIČ2020483641
  • IČ DPHSK2020483641
  • NACE4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1996, so sídlom v Košice - mestská časť Barca, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.s rozl.tov., 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 2.65 mil. € Zisk 104k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
2.65mil. €
↗ +8.6% YoY
EBITDA · 2025
228k €
Čistý zisk · 2025
104k €
Aktíva spolu
2.32mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
1
Σ 286k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 963k 2M 3M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 2.65 mil. € 228k € 104k € 2.32 mil. € RUZ závierka
2024 2.44 mil. € 182k € 61k € 2.14 mil. € RUZ závierka
2023 2.42 mil. € 175k € 99k € 2.22 mil. € RUZ závierka
2022 2.24 mil. € 133k € 79k € 1.24 mil. € RUZ závierka
2021 2.06 mil. € 89k € 43k € 1.27 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby2.65 M €2.44 M €2.42 M €2.24 M €2.06 M €1.50 M €
EBITDA228 tis. €182 tis. €175 tis. €133 tis. €89 tis. €53 tis. €
EBITDA marža8.6 %7.5 %7.2 %6 %4.3 %3.5 %
Čistý zisk104 tis. €61 tis. €99 tis. €79 tis. €43 tis. €2 tis. €
Aktíva spolu2.32 M €2.14 M €2.22 M €1.24 M €1.27 M €1.22 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

BJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Beáta Ježová
Od 2022-08-26
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Martin Jež
Od 2022-08-26
IM
Konateľ
Ing. Martin Jež
Od 2011-07-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Beáta Ježová Konateľ 2000-10-02
Ing. Martin Jež Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-12-01 2022-08-25
Beáta Ježová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-02-17 2022-08-25
Ing. Emil Mucha Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-02-17 2003-11-30
Ing. Martin Jež Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-02-17 2003-11-30
Beáta Ježová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-10-25 2003-02-16
Beáta Ježová Konateľ 2000-10-25 2003-02-16
Beáta Ježová Konateľ 2000-10-02 2022-05-19
Ing. Emil Mucha Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-02-10 2003-02-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Martin Jež
od 2018-09-20
Beáta Ježová
od 2018-09-20
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
TERMOMARKET spol. s r.o.RPO
Sídlo
Matičná 27
Vznik
1996-03-11 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31723993RPO
DIČ
2020483641FS
IČ DPH
SK2020483641 · aktívneFS
NACE
4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Barca
Krajina
SK
IBAN
SK7602000000004735726759FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 286k € celková hodnota 2024-09-06 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-09-06 SOŠ priemyselných technológií, Učňovská 5, 040 15 Košice Zmluva o dielo 286k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TERMOMARKET spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31723993/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31723993/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31723993",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →