SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Tehelňa STOVA, spol. s r.o.
- IČO31703747
- DIČ2020504156
- IČ DPHSK2020504156
- NACE4752 · Mal.so žel.tov,farb,skl.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1995, so sídlom v Spišská Nová Ves, SK. Pôsobí v odvetví Mal.so žel.tov,farb,skl., 21 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
12.05 mil. €
Zisk 248k €
Zamestnanci
50–99
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
12.05mil. €
↗ +6.1% YoY
EBITDA · 2024
593k €
Čistý zisk · 2024
248k €
Aktíva spolu
5.67mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
21
Σ 128k €
EU projekty
1
Σ 352k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1995
· 31 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 12.05 mil. € | 593k € | 248k € | 5.67 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 11.35 mil. € | 840k € | 426k € | 5.51 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 13.13 mil. € | 1.17 mil. € | 680k € | 5.61 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 10.99 mil. € | 1.08 mil. € | 646k € | 5.05 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 10.78 mil. € | 1.08 mil. € | 668k € | 4.11 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 12.05 M € | 11.35 M € | 13.13 M € | 10.99 M € | 10.78 M € | 9.40 M € |
| EBITDA | 593 tis. € | 840 tis. € | 1.17 M € | 1.08 M € | 1.08 M € | 771 tis. € |
| EBITDA marža | 4.9 % | 7.4 % | 8.9 % | 9.8 % | 10.1 % | 8.2 % |
| Čistý zisk | 248 tis. € | 426 tis. € | 680 tis. € | 646 tis. € | 668 tis. € | 428 tis. € |
| Aktíva spolu | 5.67 M € | 5.51 M € | 5.61 M € | 5.05 M € | 4.11 M € | 3.96 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Rudolf Stolárik
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Roman Stolárik
IR
Konateľ
Ing. Roman Stolárik
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Rudolf Stolárik | Konateľ | 1995-02-14 | — |
| Ing. Rudolf Stolárik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-20 | 2023-11-23 |
| Valent Stolárik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-20 | 2023-11-23 |
| Ing. Roman Stolárik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-05-22 | 2022-05-19 |
| Ing. Rudolf Stolárik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-05-22 | 2022-05-19 |
| Valent Stolárik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-05-22 | 2022-05-19 |
| Valent Stolárik | Konateľ | 2004-06-23 | 2004-06-04 |
| Ing. Roman Stolárik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-11-19 | 2009-05-21 |
| Ing. Rudolf Stolárik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-11-19 | 2009-05-21 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Roman Stolárik
Rudolf Stolárik
Valent Stolárik
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Tehelňa STOVA, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Letecká 35
Vznik
1995-02-14 · 31 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31703747RPO
DIČ
2020504156FS
IČ DPH
SK2020504156 · aktívneFS
NACE
4752 · Mal.so žel.tov,farb,skl.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Spišská Nová Ves
Krajina
SK
IBAN
SK4556000000003449034001FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2017-06-26 | Obec Šuňava | Kúpna zmluva | 83k € |
| 2026-03-24 | Gymnázium a Stredná odborná škola techniky a služieb | Kúpna zmluva - náradie a materiál pre stavebné odbory | 40k € |
| 2015-03-27 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves | dohoda o poskytnutí príspevku | 24k € |
| 2020-04-06 | Hrhovské služby, s. r. o., r. s. p. | Rámcová dohoda | 21k € |
| 2013-09-27 | Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves | dohoda o poskytnutí príspevku | 16k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Tehelňa STOVA, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31703747/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31703747/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31703747", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →