SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Taper, spol. s r.o.

  • IČO31701515
  • DIČ2020484191
  • IČ DPHSK2020484191
  • NACE4683

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1995, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 4683, 7 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 15.44 mil. € Zisk 102k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
15.44mil. €
↗ +47.8% YoY
EBITDA · 2025
636k €
Čistý zisk · 2025
102k €
Aktíva spolu
11.45mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
7
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1995
· 31 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 85
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 7M 13M 20M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 15.44 mil. € 636k € 102k € 11.45 mil. € RUZ závierka
2024 10.44 mil. € 752k € 74k € 11.91 mil. € RUZ závierka
2023 11.22 mil. € 837k € 202k € 11.16 mil. € RUZ závierka
2022 18.43 mil. € 527k € 151k € 11.53 mil. € RUZ závierka
2021 15.95 mil. € 466k € 94k € 10.86 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby15.44 M €10.44 M €11.22 M €18.43 M €15.95 M €16.96 M €
EBITDA636 tis. €752 tis. €837 tis. €527 tis. €466 tis. €554 tis. €
EBITDA marža4.1 %7.2 %7.5 %2.9 %2.9 %3.3 %
Čistý zisk102 tis. €74 tis. €202 tis. €151 tis. €94 tis. €112 tis. €
Aktíva spolu11.45 M €11.91 M €11.16 M €11.53 M €10.86 M €10.77 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Žiga
Od 2021-12-29
IM
Konateľ
Ing. Marek Dvořák
Od 2006-07-10
Konateľ
Tatiana Žigová
Od 1995-01-03

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Peter Žiga Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-11-20 2021-12-28
Marek Dvořák Konateľ 2006-07-10 2006-11-06
Ing. Peter Žiga Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-12-12 2009-11-19
Ing. Peter Žiga Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-07-26 2003-12-11
Ing. Peter Žiga Konateľ 1998-07-24 2004-12-01
Ing. Peter Žiga Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-07-24 2001-07-25
Tatiana Žigová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-07-24 2001-07-25
Tatiana Žigová Konateľ 1998-07-24 2004-12-01
Ing. Peter Žiga Konateľ 1995-01-03 2006-07-10

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Taper, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Bajkalská 715/22
Vznik
1995-01-03 · 31 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31701515RPO
DIČ
2020484191FS
IČ DPH
SK2020484191 · aktívneFS
NACE
4683
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK0409000000005215540357FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
7 zmlúv 0 € celková hodnota 2026-01-07 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2011-07-01 Lesy SR, š.p.,OZ Prešov KZ č. 2011/133/23/3.Q.2011/EAD/000253 51k €
2012-04-02 Lesy SR, š.p.,OZ Prešov predaj dreva 25k €
2020-07-06 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Odštepný závod Kriváň Kúpna zmluva č. 11/18/111/2020 17k €
2011-10-22 Lesy SR, š.p.,OZ Prešov EAD/23/4.Q.2011/000351/EAD 8 650 €
2011-07-01 Lesy SR, š.p.,OZ Prešov KZ č. 2011/133/23/3.Q.2011/EAD/000254 7 300 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Taper, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31701515/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31701515/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31701515",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →