SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 CONTAX, s.r.o.

  • IČO31701396
  • DIČ2020499789
  • IČ DPHSK2020499789
  • NACE0150 · Zmiešané hospodárstvo

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1994, so sídlom v Nový Ruskov, SK. Pôsobí v odvetví Zmiešané hospodárstvo, 14 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit B · 79/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 359k € Zisk 6 137 €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
359k €
↗ +85.0% YoY
EBITDA · 2025
268k €
Čistý zisk · 2025
6 137 €
Aktíva spolu
2.96mil. €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
14
Σ 272k €
Kredit
B· 79/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne 1 454 €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
B
79 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 216k 433k 656k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 359k € 268k € 6 137 € 2.96 mil. € RUZ závierka
2024 194k € 208k € 1 170 € 2.97 mil. € RUZ závierka
2023 219k € 209k € 22k € 3.12 mil. € RUZ závierka
2022 415k € 235k € 45k € 2.9 mil. € RUZ závierka
2021 596k € 298k € 100k € 2.89 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby359 tis. €194 tis. €219 tis. €415 tis. €596 tis. €613 tis. €
EBITDA268 tis. €208 tis. €209 tis. €235 tis. €298 tis. €249 tis. €
EBITDA marža74.6 %107.3 %95.5 %56.7 %50.1 %40.6 %
Čistý zisk6 tis. €1 tis. €22 tis. €45 tis. €100 tis. €15 tis. €
Aktíva spolu2.96 M €2.97 M €3.12 M €2.90 M €2.89 M €2.74 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Juraj Štefanko
Od 2022-07-14
IJ
Konateľ
Ing. Juraj Štefanko
Od 1998-12-15
SM
Konateľ
Serhiy Motrynets
Od 2008-09-25
Do 2014-06-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Serhiy Motrynets Konateľ 2008-09-25 2014-05-29
Ing. Juraj Štefanko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-03-07 2022-07-13
Ing. Juraj Štefanko Konateľ 2000-01-11 2007-03-06
Ing. Juraj Štefanko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-01-11 2007-03-06
Ing. Milan Šlepecký Konateľ 1994-12-29 2000-01-10
Ing. Milan Šlepecký Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1994-12-29 2000-01-10
JUDr. Marianna Vargová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1994-12-29 2000-01-10
Monika Puciová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1994-12-29 2000-01-10
Pavol Rožok Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1994-12-29 2000-01-10

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Juraj Štefanko
od 2023-02-17
Juraj ŠtefankoPEP
od 2017-06-16 · do 2023-02-17
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
CONTAX, s.r.o.RPO
Sídlo
Veľký Ruskov 172
Vznik
1994-12-29 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31701396RPO
DIČ
2020499789FS
IČ DPH
SK2020499789 · aktívneFS
NACE
0150 · Zmiešané hospodárstvo
NUTS región
Košický kraj
Obec
Nový Ruskov
Krajina
SK
IBAN
SK3475000000004026429567FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
14 zmlúv 272k € celková hodnota 2025-07-14 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2012-07-17 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o zriadení záložného práva k nehnuteľným veciam č. 3124/12 462k €
2012-06-11 Pôdohospodárska platobná agentúra Dodatok č. 1 k Zmluve o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. KE01165 462k €
2016-03-22 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. 042KE080045 270k €
2023-10-10 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 041KE520422 152k €
2014-11-27 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. KE02570 145k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CONTAX, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31701396/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31701396/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31701396",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →