SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 DISPOMED, s.r.o.

  • IČO31684432
  • DIČ2020481540
  • IČ DPHSK2020481540
  • NACE4646 · Veľkoobch.s farmac.tov.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1994, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobch.s farmac.tov., 46 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 3.44 mil. € Zisk 218k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
3.44mil. €
↗ +1.7% YoY
EBITDA · 2025
373k €
Čistý zisk · 2025
218k €
Aktíva spolu
3.73mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
46
Σ 2.05 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 4M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 3.44 mil. € 373k € 218k € 3.73 mil. € RUZ závierka
2024 3.38 mil. € 393k € 241k € 3.98 mil. € RUZ závierka
2023 3.42 mil. € 353k € 231k € 4.29 mil. € RUZ závierka
2022 2.26 mil. € 551k € 420k € 7.01 mil. € RUZ závierka
2021 2.01 mil. € 24k € -47k € 7.5 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby3.44 M €3.38 M €3.42 M €2.26 M €2.01 M €1.90 M €
EBITDA373 tis. €393 tis. €353 tis. €551 tis. €24 tis. €23 tis. €
EBITDA marža10.8 %11.6 %10.3 %24.4 %1.2 %1.2 %
Čistý zisk218 tis. €241 tis. €231 tis. €420 tis. €-47 tis. €-58 tis. €
Aktíva spolu3.73 M €3.98 M €4.29 M €7.01 M €7.50 M €7.65 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IR
Konateľ
Ing. Rudolf Šuňavský
Od 2024-02-15
MD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MVDr. Darina Žipajová
Od 2024-10-22
Do 2025-06-20
MD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MVDr. Darina Žipajová
Od 2022-05-20
Do 2024-02-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
MVDr. Darina Žipajová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-12-14 2022-05-19
MVDr. Juraj Šutta Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-02-17 2006-12-13
MVDr. Juraj Šutta Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-07-23 2006-02-16
MVDr. Darina Žipajová Konateľ 1994-01-27 2006-02-16
MVDr. Darina Žipajová Konateľ 1994-01-27 2024-02-20
MVDr. Darina Žipajová Konateľ 1994-01-27 2024-02-14
MVDr. Juraj Šutta Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1994-01-27 1998-07-22

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci (RPVS)

Róbert Durkaj
od 2025-07-18
Darina Žipajová
od 2024-10-24 · do 2025-07-18
Rudolf Šuňavský
od 2024-04-10 · do 2024-10-24
Darina Žipajová
od 2017-07-14 · do 2024-04-10
Darina Žipajová
od 2017-01-31 · do 2017-07-14
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
DISPOMED, s.r.o.RPO
Sídlo
Cesta pod Hradovou 23
Vznik
1994-01-27 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31684432RPO
DIČ
2020481540FS
IČ DPH
SK2020481540 · aktívneFS
NACE
4646 · Veľkoobch.s farmac.tov.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
SK0811000000002629166154FS
Bankové účty
6 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
46 zmlúv 2.05 mil. € celková hodnota 2026-04-20 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2018-06-25 Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice Dohoda o novácii záväzku a dohoda o pristúpení k záväzku 788k €
2011-10-29 Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina Dohoda č. 54/28/15 508k €
2011-10-29 Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana, Prešov Dohoda č. 30/28/12 474k €
2016-12-30 Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina Dohoda o uznaní záväzku č. 122016ZA 472k €
2019-08-06 Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice Dohoda o novácii záväzku a dohoda o pristúpení k záväzku 440k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DISPOMED, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31684432/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31684432/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31684432",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →