SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 VILLA PRO s.r.o.

  • IČO31682731
  • DIČ2020503518
  • IČ DPHSK2020503518
  • NACE2790 · Výroba ost.elektr.zar.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1994, so sídlom v Spišská Nová Ves, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.elektr.zar., 47 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 3.9 mil. € Zisk 478k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
3.9mil. €
↗ +18.5% YoY
EBITDA · 2025
860k €
Čistý zisk · 2025
478k €
Aktíva spolu
2.9mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
47
Σ 1.09 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 3M 4M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 3.9 mil. € 860k € 478k € 2.9 mil. € RUZ závierka
2024 3.29 mil. € 449k € 173k € 2.62 mil. € RUZ závierka
2023 3.5 mil. € 671k € 382k € 2.7 mil. € RUZ závierka
2022 3.57 mil. € 703k € 452k € 2.42 mil. € RUZ závierka
2021 2.38 mil. € 498k € 293k € 1.96 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby3.90 M €3.29 M €3.50 M €3.57 M €2.38 M €2.26 M €
EBITDA860 tis. €449 tis. €671 tis. €703 tis. €498 tis. €434 tis. €
EBITDA marža22.1 %13.6 %19.2 %19.7 %20.9 %19.2 %
Čistý zisk478 tis. €173 tis. €382 tis. €452 tis. €293 tis. €238 tis. €
Aktíva spolu2.90 M €2.62 M €2.70 M €2.42 M €1.96 M €1.60 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Daniel Demočko
Od 2022-05-10
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ján Novotný
Od 2022-05-10
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Radoslav Podhorány
Od 2022-05-10

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Ján Novotný Konateľ 2002-04-08
Ing. Daniel Demočko Konateľ 1994-01-01
Ing. Radoslav Podhorány Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-04-24 2022-05-09
Zbyněk Drlík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-04-24 2015-08-11
Ing. Ján Novotný Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-02-10 2022-05-09
Mgr. Róbert Leskovjanský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-09-09 2008-04-29
Ing. Ján Novotný Konateľ 2002-04-08 2022-05-09
Ing. Daniel Demočko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-11-02 2022-05-09
Ing. Jozef Hatala Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-11-02 2007-02-09

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Daniel Demočko
od 2017-06-29
Ján Novotný
od 2017-06-29
Daniel Demočko
od 2017-01-31 · do 2017-06-29
Ján Novotný
od 2017-01-31 · do 2017-06-29
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
VILLA PRO s.r.o.RPO
Sídlo
Chrapčiakova 1
Vznik
1994-01-01 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31682731RPO
DIČ
2020503518FS
IČ DPH
SK2020503518 · aktívneFS
NACE
2790 · Výroba ost.elektr.zar.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Spišská Nová Ves
Krajina
SK
IBAN
SK1075000000004029388596FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
47 zmlúv 1.09 mil. € celková hodnota 2026-04-27 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2014-01-02 Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY: KaHR-13SP-1201/0086/21 125k €
2011-02-26 Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu Dodatok č. 6 k Zmluve o poskytnutí NFP zo dňa 29.4.2010 117k €
2026-01-26 Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky Kúpna zmluva č. 11122025/VP/FNsP NZ (Rozšírenie a modernizácia parkovacieho systému v areáli FNsP Nové Zámky) 107k €
2021-10-18 Mesto Spišská Nová Ves Zmluva o dielo 95k €
2024-10-08 Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť Rámcová zmluva o poskytovaní služieb 86k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
VILLA PRO s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31682731/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31682731/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31682731",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →