SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 AGROKARPATY, s.r.o. Plavnica

  • IČO31679935
  • DIČ2020525584
  • IČ DPHSK2020525584
  • NACE1083 · Spracov.čaju a kávy

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Plavnica, SK. Pôsobí v odvetví Spracov.čaju a kávy, 33 verejných zmlúv v CRZ, 3 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 98/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 2.27 mil. € Zisk -25k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
2.27mil. €
↘ -1.5% YoY
EBITDA · 2024
216k €
Čistý zisk · 2024
-25k €
Aktíva spolu
2.8mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
33
Σ 410k €
EU projekty
3
Σ 298k €
Kredit
A+· 98/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 75 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
98 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 867k 2M 3M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 2.27 mil. € 216k € -25k € 2.8 mil. € RUZ závierka
2023 2.3 mil. € 297k € 30k € 2.83 mil. € RUZ závierka
2022 2.33 mil. € 472k € 181k € 2.75 mil. € RUZ závierka
2021 2.39 mil. € 334k € 80k € 2.51 mil. € RUZ závierka
2020 2.39 mil. € 397k € 139k € 2.38 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby2.27 M €2.30 M €2.33 M €2.39 M €2.39 M €2.06 M €
EBITDA216 tis. €297 tis. €472 tis. €334 tis. €397 tis. €350 tis. €
EBITDA marža9.5 %12.9 %20.3 %14 %16.6 %17 %
Čistý zisk-25 tis. €30 tis. €181 tis. €80 tis. €139 tis. €127 tis. €
Aktíva spolu2.80 M €2.83 M €2.75 M €2.51 M €2.38 M €2.06 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Andrea Bobuľská
Od 2023-01-12
IH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Helena Petrusová
Od 2023-01-12
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Monika Onuferová
Od 2023-01-12

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Miroslav Geryk Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-26
Štefan Vančo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-26
Ing. Helena Petrusová Konateľ 2010-08-31
Jaroslav Geryk Konateľ 2010-08-31
Peter Vančo Konateľ 2010-08-31
Bc. Helena Petrusová Konateľ 2010-08-31 2016-08-31
Peter Vančo Konateľ 2010-08-31 2023-01-11
Ing. Mikuláš Bobuľský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-03-11 2023-01-11
Miroslav Geryk Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-03-11 2022-05-25

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Miroslav Geryk
od 2017-08-11
Štefan Vančo
od 2017-08-11
Mikuláš Bobuľský
od 2017-08-11 · do 2023-01-25
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
AGROKARPATY, s.r.o. PlavnicaRPO
Sídlo
476
Vznik
1993-10-25 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31679935RPO
DIČ
2020525584FS
IČ DPH
SK2020525584 · aktívneFS
NACE
1083 · Spracov.čaju a kávy
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Plavnica
Krajina
SK
IBAN
SK5575000000004020474359FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
33 zmlúv 410k € celková hodnota 2026-02-17 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-02-12 Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Číslo zmluvy: KŽP-PO4-SC421-2017-30/V883 156k €
2024-12-11 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 041PO520537 110k €
2016-09-20 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č.042PO080016 109k €
2023-07-25 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. 042PO510014 91k €
2017-10-26 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU č. 041PO060256 54k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AGROKARPATY, s.r.o. Plavnica nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31679935/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31679935/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31679935",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →