SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PRIMA INVEST, spol. s r.o.
- IČO31644791
- DIČ2020457450
- IČ DPHSK2020457450
- NACE4335
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1996, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví 4335, 53 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
5.83 mil. €
Zisk 5 828 €
Zamestnanci
20–24
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
5.83mil. €
↘ -5.0% YoY
EBITDA · 2024
17k €
Čistý zisk · 2024
5 828 €
Aktíva spolu
5.32mil. €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
53
Σ 24.18 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 5.83 mil. € | 17k € | 5 828 € | 5.32 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 6.13 mil. € | 323k € | 226k € | 6.14 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 11.39 mil. € | 295k € | 108k € | 6.44 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 5.44 mil. € | 254k € | 73k € | 6.26 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 4.97 mil. € | 192k € | -5 635 € | 6.38 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 5.83 M € | 6.13 M € | 11.39 M € | 5.44 M € | 4.97 M € | 8.70 M € |
| EBITDA | 17 tis. € | 323 tis. € | 295 tis. € | 254 tis. € | 192 tis. € | 778 tis. € |
| EBITDA marža | 0.3 % | 5.3 % | 2.6 % | 4.7 % | 3.9 % | 8.9 % |
| Čistý zisk | 6 tis. € | 226 tis. € | 108 tis. € | 73 tis. € | -6 tis. € | 449 tis. € |
| Aktíva spolu | 5.32 M € | 6.14 M € | 6.44 M € | 6.26 M € | 6.38 M € | 7.08 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IR
Konateľ
Ing. Renáta Zárišová
IJ
Konateľ
Ing. Jozef Skladaný
IĽ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ľubomír Vaňo
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Jaroslav Valko | Konateľ | 2016-08-22 | 2022-12-12 |
| Ing. Jaroslav Valko | Konateľ | 2016-08-22 | 2022-12-15 |
| Ing. František Říha | Konateľ | 2015-07-01 | 2019-04-15 |
| Ing. František Říha | Konateľ | 2015-07-01 | 2019-03-26 |
| Ing. František Miga | Konateľ | 2012-05-21 | 2016-09-08 |
| Ing. František Miga | Konateľ | 2012-05-21 | 2016-08-22 |
| Ing. Pavel Marko | Konateľ | 2011-12-29 | 2012-05-21 |
| Ing. Pavel Marko | Konateľ | 2011-12-29 | 2012-05-22 |
| Ing. František Miga | Konateľ | 2009-08-01 | 2012-01-03 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ľubomír Vaňo
Ľubomír Vaňo
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
PRIMA INVEST, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Bakossova 60
Vznik
1996-02-14 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31644791RPO
DIČ
2020457450FS
IČ DPH
SK2020457450 · aktívneFS
NACE
4335
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK2109000000000050183060FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2018-04-17 | Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny | Rámcová dohoda prezabezpečenie upratovacích služieb v objektoch ÚPSVAR č. 15/OVS/2018 | 7.02 mil. € |
| 2016-05-18 | Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny | Rámcová dohoda č. 377/OVS/2016 prezabezpečenie upratovacích služieb v objektoch ÚPSVAR | 6.56 mil. € |
| 2025-12-12 | Obec Veľký Biel | Dodatok č.3 k Zmluve o dielo | 3.67 mil. € |
| 2025-06-27 | Obec Veľký Biel | Dodatok č.1 k Zmluve o dielo | 3.23 mil. € |
| 2024-12-18 | Obec Veľký Biel | Zmluva o dielo č.73/2024 | 3.15 mil. € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PRIMA INVEST, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31644791/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31644791/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31644791", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →