SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 EMOS ALUMATIC, s.r.o.

  • IČO31644716
  • DIČ2020440620
  • IČ DPHSK2020440620
  • NACE2512 · Výroba kovových dverí

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1996, so sídlom v Považská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Výroba kovových dverí, 19 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 2.17 mil. € Zisk 107k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
2.17mil. €
↗ +8.2% YoY
EBITDA · 2025
184k €
Čistý zisk · 2025
107k €
Aktíva spolu
1.22mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
19
Σ 68k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 787k 2M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 2.17 mil. € 184k € 107k € 1.22 mil. € RUZ závierka
2024 2 mil. € 167k € 101k € 1.17 mil. € RUZ závierka
2023 1.98 mil. € 91k € 35k € 1.07 mil. € RUZ závierka
2022 1.83 mil. € 75k € 13k € 1.14 mil. € RUZ závierka
2021 1.78 mil. € 75k € 13k € 1.14 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby2.17 M €2.00 M €1.98 M €1.83 M €1.78 M €1.75 M €
EBITDA184 tis. €167 tis. €91 tis. €75 tis. €75 tis. €113 tis. €
EBITDA marža8.5 %8.3 %4.6 %4.1 %4.2 %6.5 %
Čistý zisk107 tis. €101 tis. €35 tis. €13 tis. €13 tis. €34 tis. €
Aktíva spolu1.22 M €1.17 M €1.07 M €1.14 M €1.14 M €1.07 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Dušan Chudý
Od 2022-05-17
AC
Konateľ
Anna Chudá
Od 2007-08-15
ID
Konateľ
Ing. Dušan Chudý
Od 1996-02-14

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Dušan Chudý Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-08-23 2022-05-16
Ing. Dušan Chudý Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-11-30 2007-08-22
Ing. Dušan Chudý Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-07-30 2005-11-29
Ing. Dušan Chudý Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-01-25 1999-07-29
Ing. Dušan Chudý Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1996-02-14 1999-01-24
Ing. Dušan Chudý Konateľ 1996-02-14 2007-08-22
Ing. Dušan Chudý Konateľ 1996-02-14 2005-11-29
Ing. Ľubomír Solčanský Konateľ 1996-02-14 1999-01-24
Ing. Ľubomír Solčanský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1996-02-14 1999-01-24

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Dušan Chudý
od 2018-03-26
Dušan Chudý
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
EMOS ALUMATIC, s.r.o.RPO
Sídlo
Považské Podhradie 435
Vznik
1996-02-14 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31644716RPO
DIČ
2020440620FS
IČ DPH
SK2020440620 · aktívneFS
NACE
2512 · Výroba kovových dverí
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Považská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK3009000000000063665413FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
19 zmlúv 68k € celková hodnota 2026-04-22 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-09-08 Krajská prokuratúra v Trenčíne Zmluva o dielo č. 2Spr 51/2020/3300 uzavretá podľa § 536 a nasl. Obchodného zákonníka č. 513/1991 Zb. v znení neskorších predpisov 75k €
2014-12-19 Technická univerzita vo Zvolene Zmluva o dielo 34k €
2018-11-29 Slovenská technická univerzita v Bratislave Zmluva o dielo č.9701/0041/2018 28k €
2022-07-25 Nemocnica Poprad, a.s. Zmluva o dielo č. 67/TO/2022 22k €
2023-12-05 Národné rehabilitačné centrum Zmluva o dielo 21k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
EMOS ALUMATIC, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31644716/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31644716/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31644716",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →