SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 LBT, spol. s r.o.
- IČO31635881
- DIČ2020422646
- IČ DPHSK2020422646
- NACE1626
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1995, so sídlom v Oščadnica, SK. Pôsobí v odvetví 1626.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 86/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
1.11 mil. €
Zisk 782 €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.11mil. €
↘ -16.1% YoY
EBITDA · 2025
34k €
Čistý zisk · 2025
782 €
Aktíva spolu
416k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A· 86/100
Vznik
1995
· 31 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
19 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.11 mil. € | 34k € | 782 € | 416k € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.33 mil. € | 59k € | 312 € | 639k € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.1 mil. € | 56k € | -2 812 € | 961k € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.21 mil. € | 51k € | 8 457 € | 1.09 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.05 mil. € | 35k € | 7 126 € | 1.05 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.11 M € | 1.33 M € | 2.10 M € | 2.21 M € | 2.05 M € | 1.70 M € |
| EBITDA | 34 tis. € | 59 tis. € | 56 tis. € | 51 tis. € | 35 tis. € | 40 tis. € |
| EBITDA marža | 3 % | 4.5 % | 2.7 % | 2.3 % | 1.7 % | 2.3 % |
| Čistý zisk | 782 € | 312 € | -3 tis. € | 8 tis. € | 7 tis. € | 11 tis. € |
| Aktíva spolu | 416 tis. € | 639 tis. € | 961 tis. € | 1.09 M € | 1.05 M € | 844 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
WJ
Konateľ
Wouter Joris Geert Deman
WJ
Konateľ
Wouter Joris Geert Deman
WJ
Konateľ
Wouter Joris Geert Deman
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Wouter Deman | Konateľ | 1998-04-28 | 2007-07-24 |
| Ján Lietaert | Konateľ | 1996-01-05 | 1998-04-27 |
| Renáta Mšállová | Konateľ | 1995-09-06 | 1996-01-04 |
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
LBT, spol. s r.o.RPO
Sídlo
1180
Vznik
1995-09-06 · 31 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31635881RPO
DIČ
2020422646FS
IČ DPH
SK2020422646 · aktívneFS
NACE
1626
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Oščadnica
Krajina
SK
IBAN
SK6802000000000588145322FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-09-07 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca | Dohoda o skončení dohody o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu " Prvá pomoc" - Opatrenie č. 3B podľa §54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
| 2020-08-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3A podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
| 2020-05-27 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LBT, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31635881/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31635881/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31635881", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →