SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Kontrakting stavebné montáže, spol. s r.o.

  • IČO31635237
  • DIČ2020690507
  • IČ DPHSK2020690507
  • NACE4341

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1995, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví 4341, 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
4.92mil. €
↘ -8.9% YoY
EBITDA · 2024
296k €
Čistý zisk · 2024
225k €
Aktíva spolu
1.24mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
3
Σ 317k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1995
· 31 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 64 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 4M 6M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 4.92 mil. € 296k € 225k € 1.24 mil. € RUZ závierka
2023 5.41 mil. € 383k € 290k € 791k € RUZ závierka
2022 3.58 mil. € 82k € 57k € 1.48 mil. € RUZ závierka
2021 4.48 mil. € -12k € -20k € 891k € RUZ závierka
2020 3.14 mil. € -39k € -48k € 980k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby4.92 M €5.41 M €3.58 M €4.48 M €3.14 M €3.36 M €
EBITDA296 tis. €383 tis. €82 tis. €-12 tis. €-39 tis. €12 tis. €
EBITDA marža6 %7.1 %2.3 %-0.3 %-1.2 %0.4 %
Čistý zisk225 tis. €290 tis. €57 tis. €-20 tis. €-48 tis. €1 tis. €
Aktíva spolu1.24 M €791 tis. €1.48 M €891 tis. €980 tis. €712 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MN
Konateľ
Martin Novák
Od 2025-12-16
II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ivan Kolárik
Od 2022-06-21
Do 2025-12-18
II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ivan Kolárik
Od 2010-02-10
Do 2022-06-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Ivan Kolárik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-08-17 2010-02-09
Ing. Ivan Kolárik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-05-05 2005-08-16
Ing. Daniela Skořepová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-02-09 2004-05-04
Ing. Ivan Kolárik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-02-09 2004-05-04
Ing. Daniela Žertová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1995-08-23 2004-02-08
Ing. Ivan Kolárik Konateľ 1995-08-23 2005-08-16
Ing. Ivan Kolárik Konateľ 1995-08-23 2025-12-16
Ing. Ivan Kolárik Konateľ 1995-08-23 2022-05-20
Ing. Ivan Kolárik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1995-08-23 2004-02-08

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Martin Novák
od 2026-03-20
Eva Koláriková
od 2018-08-28 · do 2026-03-20
Ivan Kolárik
od 2017-06-20 · do 2026-03-20
Ivan Kolárik
od 2017-01-31 · do 2017-06-20
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Kontrakting stavebné montáže, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Dolné Rudiny 1
Vznik
1995-08-23 · 31 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31635237RPO
DIČ
2020690507FS
IČ DPH
SK2020690507 · aktívneFS
NACE
4341
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK4809000000000423482515FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 317k € celková hodnota 2024-05-03 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-09-22 Obec Radoľa Zmluva o dielo č.20230921 125k €
2024-05-03 Obec Radoľa Dodatok č.1 k zmluve o dielo č.20230921 120k €
2023-08-16 Obec Lietavská Lúčka, Cementárenská 3 Zmluva o dielo 72k €
2021-02-12 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina Dohoda č. 21/25/54E/794 v rámci projektu "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 1, 3A alebo 3B 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Kontrakting stavebné montáže, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31635237/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31635237/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31635237",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →