SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Mária Benediktyová - ROZLIČNÝ TOVAR s.r.o.
- IČO31627382
- DIČ2020465667
- IČ DPHSK2020465667
- NACE4683
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1995, so sídlom v Cinobaňa, SK. Pôsobí v odvetví 4683.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
C · 60/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
2 463 €
Zisk -22k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
2 463 €
↘ -95.8% YoY
EBITDA · 2025
-19k €
Čistý zisk · 2025
-22k €
Aktíva spolu
197k €
Zamestnanci
0
Kredit
C· 60/100
Vznik
1995
· 31 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
60 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 463 € | -19k € | -22k € | 197k € | RUZ závierka |
| 2024 | 59k € | -111k € | -114k € | 201k € | RUZ závierka |
| 2023 | 354k € | -61k € | -63k € | 232k € | RUZ závierka |
| 2022 | 779k € | -7 788 € | -9 001 € | 217k € | RUZ závierka |
| 2021 | 586k € | -28k € | -29k € | 234k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2 tis. € | 59 tis. € | 354 tis. € | 779 tis. € | 586 tis. € | 308 tis. € |
| EBITDA | -19 tis. € | -111 tis. € | -61 tis. € | -8 tis. € | -28 tis. € | -42 tis. € |
| EBITDA marža | -752.1 % | -189 % | -17.3 % | -1 % | -4.8 % | -13.6 % |
| Čistý zisk | -22 tis. € | -114 tis. € | -63 tis. € | -9 tis. € | -29 tis. € | -44 tis. € |
| Aktíva spolu | 197 tis. € | 201 tis. € | 232 tis. € | 217 tis. € | 234 tis. € | 182 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mária Benediktyová
PB
Konateľ
Pavel Benedikty
MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mária Benediktyová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Pavel Benedikty | Konateľ | 1999-03-23 | 2003-03-25 |
| Mária Benediktyová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1995-04-27 | 1999-03-22 |
| Pavel Benedikty | Konateľ | 1995-04-27 | 2014-06-02 |
| Pavel Benedikty | Konateľ | 1995-04-27 | 1999-03-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Mária Benediktyová - ROZLIČNÝ TOVAR s.r.o.RPO
Sídlo
Hlavná 199/143
Vznik
1995-04-27 · 31 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31627382RPO
DIČ
2020465667FS
IČ DPH
SK2020465667 · aktívneFS
NACE
4683
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Cinobaňa
Krajina
SK
IBAN
SK3411110000006607138011FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2012-06-26 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Lučenec | Dohoda č. 17/§ 50a/PS/2012 o poskytnutí príspevku na podporu udržania v zamestnaní zamestnancov s nízkymi mzdami podľa § 50a zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 4 460 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Mária Benediktyová - ROZLIČNÝ TOVAR s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31627382/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31627382/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31627382", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →