SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 BEVEX - BANSKÝ VÝSKUM, spol. s r.o.
- IČO31616399
- DIČ2020468527
- IČ DPHSK2020468527
- LEI097900BFI10000031872
- NACE3020 · Výroba želez.lokomotív
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1994, so sídlom v Prievidza, SK. Pôsobí v odvetví Výroba želez.lokomotív, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
4.92 mil. €
Zisk 419k €
Zamestnanci
50–99
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
4.92mil. €
↗ +1.1% YoY
EBITDA · 2024
651k €
Čistý zisk · 2024
419k €
Aktíva spolu
5.2mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
2
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4.92 mil. € | 651k € | 419k € | 5.2 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 4.87 mil. € | 470k € | 278k € | 4.83 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.2 mil. € | 142k € | 29k € | 4.24 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.66 mil. € | 111k € | 24k € | 4.43 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.88 mil. € | 164k € | -19k € | 4.19 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 4.92 M € | 4.87 M € | 2.20 M € | 2.66 M € | 1.88 M € | 2.81 M € |
| EBITDA | 651 tis. € | 470 tis. € | 142 tis. € | 111 tis. € | 164 tis. € | 126 tis. € |
| EBITDA marža | 13.2 % | 9.7 % | 6.5 % | 4.2 % | 8.7 % | 4.5 % |
| Čistý zisk | 419 tis. € | 278 tis. € | 29 tis. € | 24 tis. € | -19 tis. € | 53 tis. € |
| Aktíva spolu | 5.20 M € | 4.83 M € | 4.24 M € | 4.43 M € | 4.19 M € | 4.57 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Alexander Simon
AB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Anna Badáňová
AR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Anton Richter
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Bc. Marián Sucháň | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2025-02-27 | — |
| Blažena Gatialová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2025-02-27 | — |
| Dušan Krähenbil | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2025-02-27 | — |
| Igor Rebro | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2025-02-27 | — |
| Igor Sabol | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2025-02-27 | — |
| Ing. Marián Šimkovič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2025-02-27 | — |
| Ing. Slavomír Kovalík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2025-02-27 | — |
| Ing. Vladimír Belák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2025-02-27 | — |
| Ing. Vladimír Belák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2025-02-27 | — |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 15 polí.
Obchodné meno
BEVEX - BANSKÝ VÝSKUM, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Košovská cesta 20
Vznik
1994-10-11 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31616399RPO
DIČ
2020468527FS
IČ DPH
SK2020468527 · aktívneFS
LEI
097900BFI10000031872GLEIF
NACE
3020 · Výroba želez.lokomotív
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Prievidza
Krajina
SK
IBAN
CZ2755000000008228226002FS
Bankové účty
7 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2014-01-15 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY: KaHR-111SP-1201/0703/101 | 51k € |
| 2017-04-27 | Slovenské technické múzeum | Kúpna zmluva | 1 000 € |
| 2026-04-15 | Stredná odborná škola polytechnická, T. Vansovej 32, Prievidza | Zmluva o vykonaní súvislej odbornej praxe | 0 € |
| 2026-04-15 | Stredná odborná škola polytechnická, T. Vansovej 32, Prievidza | Zmluva o vykonaní súvislej odbornej praxe | 0 € |
| 2016-02-15 | Ministerstvo hospodárstva SR | Dohoda o zániku záväzku | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BEVEX - BANSKÝ VÝSKUM, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31616399/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31616399/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31616399", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →