SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PROFILEX s.r.o.
- IČO31590993
- DIČ2020439355
- IČ DPHSK2020439355
- NACE5590 · Ubytov.vo VŠ internátoch
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Považská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Ubytov.vo VŠ internátoch, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
B · 75/100
Nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
620k €
↗ +5.6% YoY
EBITDA · 2024
58k €
Čistý zisk · 2024
22k €
Aktíva spolu
313k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
B· 75/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
B
75 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 620k € | 58k € | 22k € | 313k € | RUZ závierka |
| 2023 | 586k € | 125k € | 81k € | 411k € | RUZ závierka |
| 2022 | 497k € | 53k € | 16k € | 201k € | RUZ závierka |
| 2021 | 373k € | 15k € | 6 684 € | 200k € | RUZ závierka |
| 2020 | 311k € | 21k € | 5 979 € | 237k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 620 tis. € | 586 tis. € | 497 tis. € | 373 tis. € | 311 tis. € | 304 tis. € |
| EBITDA | 58 tis. € | 125 tis. € | 53 tis. € | 15 tis. € | 21 tis. € | 9 tis. € |
| EBITDA marža | 9.3 % | 21.4 % | 10.6 % | 4 % | 6.8 % | 3 % |
| Čistý zisk | 22 tis. € | 81 tis. € | 16 tis. € | 7 tis. € | 6 tis. € | 3 tis. € |
| Aktíva spolu | 313 tis. € | 411 tis. € | 201 tis. € | 200 tis. € | 237 tis. € | 226 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dušan Rezníček
JK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Kudla
DR
Konateľ
Dušan Rezníček
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Jozef Kudla | Konateľ | 1993-08-24 | — |
| Jozef Kudla | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-03-03 | 2022-05-16 |
| Dušan Rezníček | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-07-25 | 2023-02-22 |
| Jozef Kudla | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-07-25 | 2009-03-02 |
| Dušan Rezníček | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-10-01 | 2006-07-24 |
| Dušan Rezníček | Konateľ | 2003-07-18 | 2006-07-24 |
| Dušan Rezníček | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-03-17 | 2003-09-30 |
| Jozef Kudla | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-03-17 | 2006-07-24 |
| Veronika Rezníčková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-03-17 | 2003-09-30 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
PROFILEX s.r.o.RPO
Sídlo
Žilinská 774/1
Vznik
1993-08-24 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31590993RPO
DIČ
2020439355FS
IČ DPH
SK2020439355 · aktívneFS
NACE
5590 · Ubytov.vo VŠ internátoch
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Považská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK5311000000002940147247FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2013-05-27 | Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica | D O H O D A č. 92/XXI/2013/§54 | 5 478 € |
| 2013-04-23 | Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica | D O H O D A č. 73/XXI/2013/§54 | 5 478 € |
| 2020-06-19 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. | Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 | 1 139 € |
| 2023-09-04 | Stredná odborná škola podnikania, Sasinkova 45, Žilina | Zmluva o poskytovaní prak. vyučovania č. 030 | 0 € |
| 2020-12-14 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica | D O H O D A číslo: 20/11/54E/3655 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PROFILEX s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31590993/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31590993/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31590993", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →